TOP 5 – 7. kolejka, 2.LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP 5 – 7. kolejka, 2.LIGA

Czyli DGW odsłona pierwsza, graficznie tak :

A tekstowo tak :

Zbyszek Tyborowski ostatnimi czasy w wybornej formie. Jak nie interwencja kolejki, to nominacje do TOP 5 i wysokie noty. W siódmej kolejce otrzymał piątkę za swój występ przeciwko INTaF’owi i w znacznym stopniu przyczynił się do cennego, aczkolwiek skromnego zwycięstwa 1:0. Mission complete.

Po raz pierwszy w siódmej kolejce gorycz ligowej porażki musiał przełknąć ZPS Biaform SA a ogromna w tym zasługa Piotrka Muśko z CF Bojary. Gol i dwie asysty wystarczyły do wypunktowania chłopaków z Grabówki a jego Bojarom do utrzymania kontaktu z liderującym Poltankiem. Ostatecznie skończyło się wynikiem 5:1 na korzyść Piotrka Muśko i spółki.

Mają Rozmach w końcu…mają rozmach ! Mecz z FC Bajaga był tym, w którym zadebiutował Karol Buzun, jednak jego występ przysłonił swoją grą Maciej Łukaszewicz, który poprowadził swoją ekipę do niezwykle ważnego zwyciestwa z bezpośrednim rywalem w walce o awans. Ostatecznie 3:2 na korzyść Mają Rozmach, dwa gole i asysta na koncie Maćka.

Cóż to był za mecz !! Po pierwszej połowie Wiara Piasta wygrywała 3:0, powtarzając wciąż, że…”cały czas jest 0:0″. To najwyraźniej podchwycili gracze Vesty i za sprawą słów chłopaków z Piasta – uwierzyli w swoje zwycięstwo. Gola na wagę trzech punktów strzelili dosłownie sekundy przed końcowym gwizdkiem. W ich szeregach brylował Bohdan Zelenko, który strzelił bramkę oraz zaliczyłl dwa, kluczowe podania w tym to jedno, najważniejsze na sekundy przed zakończeniem meczu. Vesta w szalonym meczu pokonała 4:3 Wiarę Piasta II…

Oj bawi Nam się Marcin Szczepanik w tej II lidze… Zawodnik Poltanku, popularny „Goro” w meczu z Bosch’em zupełnie nie miał litości i do swojego, pokaźnego już dorobku – dołożył 4 strzelone bramki oraz 1 asystę. Z takim liderem i z taką formą Poltank może już powoli rozglądać się w kierunku 1 ligi…

  • Komunikaty