Dołącz do nas!
kontakt@podlaskaliga.pl
PLP
Regulaminy rozgrywek
Newsy
Relacje
Zapowiedzi
Komunikaty
Video
VEO
Turbo Podlasiak
Wywiady
Mecze kolejki
Inne
YouTube
Foto
Drużyny
Mecze
Inne
Facebook
HALA 23/24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
Archiwum
III EDYCJA PLP
GENERALKA
Fair Play III edycja
Superpuchar 2023
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
ORLIK’23
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II EDYCJA PLP
GENERALKA
HALA’22/23
TERMINARZ HALA
I LIGA
II LIGA
I LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
II LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
SUPERPUCHAR 2022
ORLIK
I liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
II liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
Kl. Indywidualne
Klasyfikacja GK
Klasyfikacja FAIR PLAY
I EDYCJA PLP
GENERALKA I EDYCJA
2021 – Hala
Terminarz
I liga runda zasadnicza
Tabela
II liga runda zasadnicza
Tabela
Superpuchar I edycji
Klasyfikacje indywidualne Superpuchar
2021 – Lato
Grupa C
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa D
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa E
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
1-4
5-8
2021 – Wiosna
Grupa A
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje Indywidualne
Bramkarz
Fair Play
Grupa B
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
All Time
TurboPodlasiak
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Turbo Podlasiak
Partnerzy
16 mar
14:00
II LIGA
INTaF
6
FC GRUBASSY
1
16 mar
14:40
II LIGA
OSMAR
5
Konceptbud
0
16 mar
15:20
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
7
Fc Bajaga
3
16 mar
16:00
II LIGA
Ramis
4
WIARA PIASTA II
1
16 mar
16:40
II LIGA
Promil
0
GTS Nowa Wygoda
8
16 mar
17:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
3
Mają Rozmach
2
16 mar
18:00
II LIGA
ZPS Biaform SA
2
FC Progress Białystok
5
16 mar
18:40
II LIGA
Rainter
0
Waleczne Orły
1
17 mar
15:00
I LIGA
VESTA
2
FC DrTusz
3
17 mar
15:40
I LIGA
TiM
2
Multicco Group
2
17 mar
16:20
I LIGA
Adampol Glovis
2
PTH Maltrans Znienacka
1
17 mar
17:00
I LIGA
4Technology
2
Bosch Service Tech-Car
0
17 mar
17:40
I LIGA
Poltank
4
Santos
2
17 mar
18:20
I LIGA
M-Fire
3
Hurtownia Krokus
1
17 mar
19:00
I LIGA
CF Bojary
1
Aptel
1
Klasyfikacje indywidualne Grupa C
Home
Klasyfikacje indywidualne Grupa C
[elementor-template id=”2563″]
Strzelcy
Zawodnik
Drużyna
Boguszewski Jacek
Top Auto
3
5
3
2
1
1
0
1
0
Grzebieniak Tomasz
Multicco Group
2
2
2
0
1
1
0
0
0
Aleksiejczuk Andrzej
M-Fire
2
5
2
3
1
0
0
0
0
Kozłowski Sebastian
M-Fire
2
5
2
3
1
0
0
0
0
Zaręba Przemysław
Multicco Group
3
3
2
1
0
0
0
0
0
Gierasimiuk Michał
Top Auto
3
2
2
0
0
0
0
1
0
Lubowicki Paweł
M-Fire
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Chrościcki Cezary
4Technology
2
2
1
1
0
0
0
0
0
Radzymiński Łukasz
M-Fire
3
1
1
0
0
0
0
0
0
Jakiel Andrzej
M-Fire
3
1
1
0
0
0
0
0
0
Chmielewski Patryk
Multicco Group
3
1
1
0
0
0
0
0
0
Szmurło Grzegorz
4Technology
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Kamieński Paweł
Top Auto
3
1
1
0
0
0
0
0
0
Trusiewicz Rafał
4Technology
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Bartoszuk Tomasz
M-Fire
3
0
0
0
1
2
0
0
0
Sobolewski Przemysław
4Technology
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Dawidowski Karol
M-Fire
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Kozłowski Marcin
Top Auto
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Brzostowski Dariusz
4Technology
3
2
0
2
0
0
0
1
0
Radinović Daniel
4Technology
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Szczerbiński Dawid
M-Fire
3
0
0
0
0
0
0
1
0
Wasilewski Maciej
4Technology
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Chitruszko Paweł
Multicco Group
3
2
0
2
0
0
0
1
0
Jakubowski Piotr
Multicco Group
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Kazberuk Mateusz
Multicco Group
3
0
0
0
0
0
0
0
0
Koc Mateusz
Multicco Group
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Radinović Marko
4Technology
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Kiszkorno Radosław
M-Fire
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Półkośnik Cezary
4Technology
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Paciorek Artur Sylwester
Top Auto
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Westfal Jakub
Multicco Group
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Woźniak Michał Leszek
Multicco Group
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Zacharczuk Adam
Multicco Group
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Boruta Paweł
Top Auto
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Filipiuk Leszek
Top Auto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Giesko Krystian
Top Auto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kępko Rafał
Top Auto
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Laskowski Michał
Multicco Group
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Rusiłowicz Dariusz
Top Auto
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Kakareko Kamil
Ramis
3
0
0
0
0
0
0
0
0
Skarbiński Maciej
Top Auto
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Skrzypek Łukasz
Top Auto
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Szczęsny Damian
Top Auto
1
1
0
1
1
0
0
0
0
Apoń Mateusz
4Technology
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Samojłowicz Marcin
Multicco Group
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Niewiński Kamil
4Technology
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Strzałkowski Artur
Multicco Group
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mierzejewski Jacek
Multicco Group
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Fiedorczuk Karol
4Technology
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kropiewnicki Igor
Multicco Group
3
0
0
0
0
0
0
0
0
9 mar
15:00
I LIGA
Aptel
2
Bosch Service Tech-Car
1
9 mar
15:40
I LIGA
Santos
4
Top Auto
1
9 mar
16:20
I LIGA
Multicco Group
2
M-Fire
2
9 mar
17:00
I LIGA
4Technology
3
TiM
0
9 mar
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
Adampol Glovis
0
9 mar
18:20
I LIGA
Poltank
5
VESTA
2
9 mar
19:00
I LIGA
FC DrTusz
3
CF Bojary
2
10 mar
14:00
II LIGA
FC Progress Białystok
6
OSMAR
3
10 mar
14:40
II LIGA
Fc Bajaga
7
ZPS Biaform SA
1
10 mar
15:20
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Ramis
6
10 mar
16:00
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
Unibep Bielsk Podlaski
3
10 mar
16:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
4
Rainter
0
10 mar
17:20
II LIGA
Mają Rozmach
6
CEDC Polmos Białystok
2
10 mar
18:00
II LIGA
Waleczne Orły
1
INTaF
4
10 mar
18:40
II LIGA
Konceptbud
7
Promil
1
16 mar
14:00
II LIGA
INTaF
6
FC GRUBASSY
1
16 mar
14:40
II LIGA
OSMAR
5
Konceptbud
0
16 mar
15:20
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
7
Fc Bajaga
3
16 mar
16:00
II LIGA
Ramis
4
WIARA PIASTA II
1
16 mar
16:40
II LIGA
Promil
0
GTS Nowa Wygoda
8
16 mar
17:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
3
Mają Rozmach
2
16 mar
18:00
II LIGA
ZPS Biaform SA
2
FC Progress Białystok
5
16 mar
18:40
II LIGA
Rainter
0
Waleczne Orły
1
17 mar
15:00
I LIGA
VESTA
2
FC DrTusz
3
17 mar
15:40
I LIGA
TiM
2
Multicco Group
2
17 mar
16:20
I LIGA
Adampol Glovis
2
PTH Maltrans Znienacka
1
17 mar
17:00
I LIGA
4Technology
2
Bosch Service Tech-Car
0
17 mar
17:40
I LIGA
Poltank
4
Santos
2
17 mar
18:20
I LIGA
M-Fire
3
Hurtownia Krokus
1
17 mar
19:00
I LIGA
CF Bojary
1
Aptel
1