Dołącz do nas!
kontakt@podlaskaliga.pl
PLP
Regulaminy rozgrywek
Newsy
Relacje
Zapowiedzi
Komunikaty
Video
VEO
Turbo Podlasiak
Wywiady
Mecze kolejki
Inne
YouTube
Foto
Drużyny
Mecze
Inne
Facebook
HALA 23/24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
Archiwum
III EDYCJA PLP
GENERALKA
Fair Play III edycja
Superpuchar 2023
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
ORLIK’23
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II EDYCJA PLP
GENERALKA
HALA’22/23
TERMINARZ HALA
I LIGA
II LIGA
I LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
II LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
SUPERPUCHAR 2022
ORLIK
I liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
II liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
Kl. Indywidualne
Klasyfikacja GK
Klasyfikacja FAIR PLAY
I EDYCJA PLP
GENERALKA I EDYCJA
2021 – Hala
Terminarz
I liga runda zasadnicza
Tabela
II liga runda zasadnicza
Tabela
Superpuchar I edycji
Klasyfikacje indywidualne Superpuchar
2021 – Lato
Grupa C
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa D
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa E
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
1-4
5-8
2021 – Wiosna
Grupa A
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje Indywidualne
Bramkarz
Fair Play
Grupa B
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
All Time
TurboPodlasiak
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Turbo Podlasiak
Partnerzy
23 mar
19:10
Bosch Service Tech-Car
2
Mają Rozmach
2
Orlik’23 Indywidualne I LIGA
Home
Orlik’23 Indywidualne I LIGA
Orlik'23 Indywidualne I LIGA
Zawodnik
Drużyna
GPG
APG
Kondraciuk Mateusz
Santos
13
36
25
11
7
6
0
1.92
0.85
Turowski Adrian
Adampol Glovis
10
18
13
5
3
3
0
1.30
0.50
Zysik Jan
Santos
14
17
10
7
0
0
0
0.71
0.50
Zaręba Przemysław
Hurtownia Krokus
10
17
9
8
3
3
0
0.90
0.80
Ołowiecki Konrad
TiM
13
16
7
9
3
3
0
0.54
0.69
Woźniel Jędrzej
Aptel
5
15
9
6
2
2
0
1.80
1.20
Szczepanik Marcin
Poltank
14
15
7
8
0
0
0
0.50
0.57
Bruliński Damian
PTH Maltrans Znienacka
7
15
10
5
0
0
0
1.43
0.71
Daniluk Dawid
PTH Maltrans Znienacka
6
14
10
4
2
2
0
1.67
0.67
Boguszewski Jacek
Top Auto
13
14
6
8
1
1
0
0.46
0.62
Szmurło Grzegorz
4Technology
14
13
7
6
2
2
0
0.50
0.43
Kiszło Błażej
TiM
11
13
7
6
2
1
0
0.64
0.55
Kryński Natan
Multicco Group
12
12
9
3
2
2
0
0.75
0.25
Suwała Piotr
4Technology
12
11
5
6
2
1
0
0.42
0.50
Krysztopik Robert
Adampol Glovis
5
11
4
7
3
2
0
0.80
1.40
Korolewski Marek
Multicco Group
11
11
6
5
0
0
0
0.55
0.45
Skrzypek Łukasz
Top Auto
11
11
6
5
0
0
0
0.55
0.45
Chitruszko Paweł
Multicco Group
14
11
7
4
0
0
0
0.50
0.29
Ostapowicz Piotr
Adampol Glovis
12
11
7
4
1
0
0
0.58
0.33
Kupiec Kamil
Hurtownia Krokus
11
10
7
3
0
0
0
0.64
0.27
Wnorowski Łukasz
Konceptbud
13
10
8
2
0
0
0
0.62
0.15
Wasilewski Maciej
4Technology
11
10
6
4
2
1
0
0.55
0.36
Grzebieniak Tomasz
Multicco Group
6
10
4
6
1
1
0
0.67
1.00
Łazowski Adam
TiM
12
10
5
5
1
1
0
0.42
0.42
Dawidowski Karol
Hurtownia Krokus
10
10
7
3
2
2
0
0.70
0.30
Kulfan Michał
Adampol Glovis
7
9
4
5
0
1
0
0.57
0.71
Filipczuk Krystian
Poltank
14
9
4
5
3
2
0
0.29
0.36
Woźniak Michał Leszek
Multicco Group
10
9
8
1
0
0
0
0.80
0.10
Łukasiewicz Mateusz
Santos
12
9
4
5
0
0
0
0.33
0.42
Łukaszuk Adam
Aptel
8
9
6
3
0
0
0
0.75
0.38
Obuchowski Kamil
Adampol Glovis
9
8
4
4
1
1
0
0.44
0.44
Gałczyk Mariusz
Rajkom Choroszcz
4
8
5
3
2
2
1
1.25
0.75
Borowski Błażej
Hurtownia Krokus
10
8
5
3
3
3
0
0.50
0.30
Puchajda Adam
CF Bojary
12
8
7
1
1
1
0
0.58
0.08
Kozak Mateusz
Hurtownia Krokus
13
8
4
4
0
0
0
0.31
0.31
Sadowski Wojciech
Aptel
12
8
3
5
3
2
0
0.25
0.42
Kamieński Paweł
Top Auto
8
8
5
3
0
0
0
0.63
0.38
Kotyński Dominik
CF Bojary
8
8
4
4
1
1
0
0.50
0.50
Zawadzki Szymon
Aptel
6
8
6
2
0
0
0
1.00
0.33
Wysmoliński Andrzej
Cooltura Taxi
9
8
7
1
0
0
0
0.78
0.11
Gryszkiewicz Edward
Hurtownia Krokus
6
8
2
6
1
1
0
0.33
1.00
Sosnowski Oskar
Aptel
10
7
1
6
0
0
0
0.10
0.60
Szczukiewicz Patryk
Hurtownia Krokus
7
7
6
1
1
1
0
0.86
0.14
Zubrycki Piotr
Cooltura Taxi
6
7
3
4
0
0
0
0.50
0.67
Sobczyk Eryk
Aptel
14
7
4
3
0
0
0
0.29
0.21
Lisowski Łukasz
TiM
3
7
2
5
2
2
0
0.67
1.67
Kaniewski Bartosz
Poltank
12
7
5
2
1
1
0
0.42
0.17
Kosowski Dawid
OSMAR
11
6
2
4
0
0
0
0.18
0.36
Kużel Kacper
Adampol Glovis
9
6
2
4
1
1
0
0.22
0.44
Gromko Mariusz
Hurtownia Krokus
11
6
4
2
0
0
0
0.36
0.18
Sakowicz Dawid
CF Bojary
6
6
1
5
1
0
0
0.17
0.83
Brak Damian
PTH Maltrans Znienacka
10
6
3
3
0
0
0
0.30
0.30
Szarejko Michał
Hurtownia Krokus
12
6
3
3
0
0
0
0.25
0.25
Zacharczuk Adam
Multicco Group
7
6
2
4
0
0
0
0.29
0.57
Łodziński Adam
Konceptbud
14
6
1
5
0
0
0
0.07
0.36
Gajdziński Daniel
Santos
11
6
3
3
0
0
0
0.27
0.27
Hryckiewicz Patryk
Santos
11
5
3
2
0
0
0
0.27
0.18
Urbanek Jakub
PTH Maltrans Znienacka
10
5
2
3
1
0
0
0.20
0.30
Cichoński Arkadiusz
PTH Maltrans Znienacka
13
5
2
3
0
0
0
0.15
0.23
Mojsik Krzysztof
Santos
5
5
2
3
0
0
0
0.40
0.60
Samojlik Łukasz
Santos
5
5
1
4
0
0
0
0.20
0.80
Matuszewski Przemysław
TiM
11
5
3
2
0
0
0
0.27
0.18
Płoński Adam
TiM
4
5
3
2
0
0
0
0.75
0.50
Muśko Piotr
CF Bojary
12
5
4
1
0
0
0
0.33
0.08
Szafara Piotr
PTH Maltrans Znienacka
8
5
3
2
0
0
1
0.38
0.25
Gimier Arkadiusz
CF Bojary
12
5
2
3
0
0
0
0.17
0.25
Pilipiuk Łukasz
Top Auto
8
5
4
1
0
0
0
0.50
0.13
Chańko Paweł
Multicco Group
4
5
1
4
0
0
0
0.25
1.00
Radinović Daniel
4Technology
13
5
1
4
0
0
0
0.08
0.31
Niemyjski Dominik
Adampol Glovis
6
5
5
0
1
0
0
0.83
0.00
Łuczak Cezary
CF Bojary
8
5
4
1
2
0
0
0.50
0.13
Nawrocki Grzegorz
M-Fire
7
5
3
2
1
1
0
0.43
0.29
Worona Łukasz
Hurtownia Krokus
9
5
3
2
1
1
0
0.33
0.22
Bańkowski Bartosz
M-Fire
5
5
4
1
1
1
0
0.80
0.20
Jurczenia Maciej
Multicco Group
5
5
3
2
0
0
0
0.60
0.40
Czeremcha Kamil
GTS Nowa Wygoda
3
5
2
3
0
0
0
0.67
1.00
Jakubowski Piotr
Multicco Group
5
5
2
3
0
0
0
0.40
0.60
Lubowicki Paweł
Hurtownia Krokus
8
5
2
3
0
0
0
0.25
0.38
Smołko Maciej
PTH Maltrans Znienacka
5
4
1
3
0
0
0
0.20
0.60
Radinović Marko
4Technology
11
4
0
4
0
0
0
0.00
0.36
Księżopolski Cezary
M-Fire
7
4
2
2
0
0
0
0.29
0.29
Zimnoch Karol
4Technology
5
4
3
1
1
1
0
0.60
0.20
Giełażyn Piotr
Top Auto
10
4
2
2
0
0
0
0.20
0.20
Bohdanowicz Piotr
TiM
9
4
1
3
0
0
0
0.11
0.33
Pawluczuk Marcin
Poltank
4
4
3
1
1
1
0
0.75
0.25
Kozłowski Karol
Hurtownia Krokus
3
4
2
2
0
0
0
0.67
0.67
Woronowicz Wojciech
M-Fire
11
4
3
1
1
0
0
0.27
0.09
Półtorak Wojciech
OSMAR
9
4
4
0
0
0
0
0.44
0.00
Grzybowski Mateusz
Adampol Glovis
6
4
2
2
0
0
0
0.33
0.33
Strzałkowski Artur
Multicco Group
5
4
3
1
0
0
0
0.60
0.20
Kidrycki Arkadiusz
Aptel
9
4
3
1
1
1
0
0.33
0.11
Ostaszewski Marek
M-Fire
14
4
2
2
0
0
0
0.14
0.14
Jackowski Patryk
Konceptbud
13
4
0
4
0
0
0
0.00
0.31
Jakiel Andrzej
M-Fire
12
4
4
0
0
0
0
0.33
0.00
Apoń Mateusz
4Technology
5
3
1
2
0
0
0
0.20
0.40
Sianko Piotr
4Technology
6
3
2
1
0
0
0
0.33
0.17
Waszczuk Sebastian
Konceptbud
9
3
3
0
0
0
0
0.33
0.00
Czyżewski Mateusz
TiM
8
3
2
1
0
0
0
0.25
0.13
Polkowski Tomasz
Aptel
5
3
2
1
0
0
0
0.40
0.20
Hrubczyński Kamil
CF Bojary
6
3
1
2
0
0
0
0.17
0.33
Szczerbiński Dawid
M-Fire
8
3
2
1
1
1
0
0.25
0.13
Sokół Wojciech
Konceptbud
5
3
2
1
0
0
0
0.40
0.20
Kontsavy Artsiom
Rainter
7
3
1
2
0
0
0
0.14
0.29
Wasilewski Mariusz
Poltank
10
3
0
3
1
1
0
0.00
0.30
Cimoch Kamil
Rainter
9
3
2
1
0
0
1
0.22
0.11
Czyrski Dorian
Adampol Glovis
7
3
1
2
1
0
0
0.14
0.29
Cudowski Maciej
Santos
6
3
2
1
0
0
0
0.33
0.17
Kozłowski Marcin
Top Auto
5
3
2
1
1
1
0
0.40
0.20
Jurowczyk Zbigniew
Multicco Group
7
3
2
1
0
0
0
0.29
0.14
Piszczatowski Łukasz
Adampol Glovis
7
3
1
2
0
0
0
0.14
0.29
Olchowik Hubert
4Technology
4
3
2
1
0
0
0
0.50
0.25
Zieliński Wojciech
Rainter
12
3
2
1
0
0
0
0.17
0.08
Kulesza Rafał
Poltank
9
3
3
0
0
0
0
0.33
0.00
Szeremeta Rafał
TiM
7
3
2
1
0
0
0
0.29
0.14
Kulfan Damian
Adampol Glovis
7
3
3
0
0
0
0
0.43
0.00
Kaszuba Maciej
Adampol Glovis
7
3
1
2
0
0
0
0.14
0.29
Wigda Michał
PTH Maltrans Znienacka
10
3
3
0
0
0
0
0.30
0.00
Korbut Kamil
TiM
6
3
2
1
1
1
0
0.33
0.17
Wasiluk Damian
Santos
9
3
2
1
0
0
0
0.22
0.11
Gierasimiuk Michał
Top Auto
9
3
1
2
0
0
0
0.11
0.22
Owsiejczuk Michał
PTH Maltrans Znienacka
12
2
1
1
0
0
0
0.08
0.08
Murzyn Marcel
CF Bojary
2
2
0
2
0
0
0
0.00
1.00
Klikowski Dawid
Hurtownia Krokus
14
2
1
1
1
1
0
0.07
0.07
Rak Eduard
Poltank
1
2
2
0
1
1
0
2.00
0.00
Cichoń Paweł
Adampol Glovis
2
2
0
2
0
0
0
0.00
1.00
Stupak Mariusz
4Technology
5
2
2
0
0
0
0
0.40
0.00
Sakowski Damian
CEDC Polmos Białystok
5
2
2
0
0
0
0
0.40
0.00
Pacewicz Paweł
CF Bojary
5
2
1
1
0
0
0
0.20
0.20
Leszczyński Martin Kamil
Cooltura Taxi
4
2
1
1
0
0
0
0.25
0.25
Śliwowski Dawid
Adampol Glovis
6
2
0
2
0
0
0
0.00
0.33
Wołosowicz Łukasz
Santos
11
2
1
1
0
0
0
0.09
0.09
Demiańczuk Mariusz
Rainter
9
2
1
1
0
0
0
0.11
0.11
Zimnoch Paweł
Rainter
10
2
1
1
0
0
0
0.10
0.10
Malesiński Adam
Adampol Glovis
6
2
1
1
0
0
0
0.17
0.17
Harasimowicz Adrian
PTH Maltrans Znienacka
5
2
1
1
0
0
0
0.20
0.20
Sokólski Piotr
Rainter
7
2
2
0
0
0
0
0.29
0.00
Stankiewicz Mateusz
TiM
9
2
2
0
0
0
0
0.22
0.00
Żebrowski Sebastian
Santos
4
2
1
1
0
0
0
0.25
0.25
Brzostowski Dariusz
4Technology
9
2
1
1
0
0
0
0.11
0.11
Hawryluk Radosław
Cooltura Taxi
3
2
1
1
0
0
0
0.33
0.33
Matysiuk Kamil
TiM
10
2
2
0
0
0
0
0.20
0.00
Skarbiński Maciej
Top Auto
9
2
2
0
0
0
0
0.22
0.00
Dolecki Krzysztof
Poltank
4
2
0
2
0
0
0
0.00
0.50
Kozłowski Sebastian
M-Fire
3
2
1
1
0
0
0
0.33
0.33
Koc Mateusz
Multicco Group
1
2
1
1
1
0
0
1.00
1.00
Aleksiejczuk Andrzej
M-Fire
4
2
1
1
0
0
0
0.25
0.25
Biernacki Wojciech
Konceptbud
4
2
2
0
0
0
0
0.50
0.00
Silwonik Adrian
Rajkom Choroszcz
2
2
0
2
0
0
0
0.00
1.00
Koszelew Paweł
Aptel
12
2
1
1
0
0
1
0.08
0.08
Filipiuk Leszek
Top Auto
6
2
2
0
0
0
0
0.33
0.00
Zalisz Robert
M-Fire
11
2
1
1
0
0
0
0.09
0.09
Sobolewski Przemysław
4Technology
5
2
1
1
0
0
0
0.20
0.20
Półkośnik Cezary
4Technology
8
2
1
1
1
0
0
0.13
0.13
Wasilewski Maciej
Konceptbud
5
2
1
1
0
0
0
0.20
0.20
Grzybko Maciej
Rajkom Choroszcz
3
1
0
1
0
0
0
0.00
0.33
Niewiński Michał
FC Progress Białystok
11
1
1
0
0
0
0
0.09
0.00
Malinowski Wojciech
PTH Maltrans Znienacka
6
1
0
1
0
0
0
0.00
0.17
Gierasimiuk Damian
4Technology
2
1
1
0
0
0
0
0.50
0.00
Tylicki Krzysztof
OSMAR
6
1
0
1
0
0
0
0.00
0.17
Radzymiński Łukasz
M-Fire
7
1
1
0
1
1
0
0.14
0.00
Michajłow Mariusz
Aptel
6
1
0
1
0
0
0
0.00
0.17
Sobocin Dominik
CF Bojary
5
1
0
1
1
0
0
0.00
0.20
Milkamanowicz Tomasz
CF Bojary
11
1
1
0
0
0
0
0.09
0.00
Pawłowski Dawid
Santos
5
1
1
0
0
0
0
0.20
0.00
Kołodko Kamil
M-Fire
4
1
0
1
0
0
0
0.00
0.25
Radgowski Paweł
Top Auto
4
1
1
0
0
0
0
0.25
0.00
Wasilewski Wojciech
Poltank
6
1
1
0
0
0
0
0.17
0.00
Kryszczyński Jarosław
Poltank
12
1
0
1
0
0
0
0.00
0.08
Gil Sebastian Krzysztof
Poltank
8
1
1
0
1
2
1
0.13
0.00
Maleszewski Jacek
Poltank
5
1
1
0
0
0
0
0.20
0.00
Szutko Piotr
Aptel
5
1
1
0
0
0
0
0.20
0.00
Sękara Piotr
4Technology
3
1
1
0
0
0
0
0.33
0.00
Dąbrowski Piotr Robert
Hurtownia Krokus
2
1
0
1
0
0
0
0.00
0.50
Miczejko Janusz
Hurtownia Krokus
10
1
0
1
0
0
0
0.00
0.10
Szmelcer Krystian
Rajkom Choroszcz
1
1
1
0
0
0
0
1.00
0.00
Augustynowicz Patryk
CF Bojary
1
1
0
1
0
0
0
0.00
1.00
Wałkuski Bartosz
Poltank
3
1
1
0
0
0
0
0.33
0.00
Malinowski Mariusz
Top Auto
4
1
1
0
0
0
0
0.25
0.00
Gawryluk Arkadiusz
Rainter
12
1
1
0
0
0
0
0.08
0.00
Kiszkorno Radosław
M-Fire
10
1
0
1
0
0
0
0.00
0.10
Wasilewski Mariusz
Cooltura Taxi
3
1
0
1
0
0
0
0.00
0.33
Zieliński Mateusz
TiM
7
1
1
0
0
0
0
0.14
0.00
Boruta Paweł
Top Auto
3
1
0
1
0
0
0
0.00
0.33
Kulikowski Grzegorz
4Technology
1
1
1
0
0
0
0
1.00
0.00
Dzitkowski Marcin
TiM
4
1
0
1
1
1
0
0.00
0.25
Szylak Kacper
4Technology
3
1
1
0
0
0
0
0.33
0.00
Garbowski Szymon
FC DrTusz
2
1
1
0
0
0
0
0.50
0.00
Fiedorczuk Karol
4Technology
1
1
1
0
0
0
0
1.00
0.00
Dzienis Dawid
Cooltura Taxi
2
1
1
0
0
0
0
0.50
0.00
Rusiłowicz Dariusz
Top Auto
5
1
0
1
0
0
0
0.00
0.20
9 mar
15:40
I LIGA
Santos
4
Top Auto
1
9 mar
16:20
I LIGA
Multicco Group
2
M-Fire
2
9 mar
17:00
I LIGA
4Technology
3
TiM
0
9 mar
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
Adampol Glovis
0
9 mar
18:20
I LIGA
Poltank
5
VESTA
2
9 mar
19:00
I LIGA
FC DrTusz
3
CF Bojary
2
10 mar
14:00
II LIGA
FC Progress Białystok
6
OSMAR
3
10 mar
14:40
II LIGA
Fc Bajaga
7
ZPS Biaform SA
1
10 mar
15:20
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Ramis
6
10 mar
16:00
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
Unibep Bielsk Podlaski
3
10 mar
16:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
4
Rainter
0
10 mar
17:20
II LIGA
Mają Rozmach
6
CEDC Polmos Białystok
2
10 mar
18:00
II LIGA
Waleczne Orły
1
INTaF
4
10 mar
18:40
II LIGA
Konceptbud
7
Promil
1
16 mar
14:00
II LIGA
INTaF
6
FC GRUBASSY
1
16 mar
14:40
II LIGA
OSMAR
5
Konceptbud
0
16 mar
15:20
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
7
Fc Bajaga
3
16 mar
16:00
II LIGA
Ramis
4
WIARA PIASTA II
1
16 mar
16:40
II LIGA
Promil
0
GTS Nowa Wygoda
8
16 mar
17:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
3
Mają Rozmach
2
16 mar
18:00
II LIGA
ZPS Biaform SA
2
FC Progress Białystok
5
16 mar
18:40
II LIGA
Rainter
0
Waleczne Orły
1
17 mar
15:00
I LIGA
VESTA
2
FC DrTusz
3
17 mar
15:40
I LIGA
TiM
2
Multicco Group
2
17 mar
16:20
I LIGA
Adampol Glovis
2
PTH Maltrans Znienacka
1
17 mar
17:00
I LIGA
4Technology
2
Bosch Service Tech-Car
0
17 mar
17:40
I LIGA
Poltank
4
Santos
2
17 mar
18:20
I LIGA
M-Fire
3
Hurtownia Krokus
1
17 mar
19:00
I LIGA
CF Bojary
1
Aptel
1
23 mar
19:10
Bosch Service Tech-Car
2
Mają Rozmach
2