Drużyna kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna kolejki

Drużynę kolejki tym razem zaczynamy od Mateusza Timoszuka z LXT Poltank, którego wyśmienite interwencje i wspaniała dyspozycja skutecznie powstrzymały wzmocniony Adampol i pozwoliły zdobyć cenny punkt w tabeli grupy E. „Timo” po raz kolejny pokazał, że jest mocnym punktem swojego zespołu.

Bardzo silną linię obrony tworzą w tym tygodniu Tomasz Wawiernia z ekipy „Tusza” oraz Jakub Urbanek ze Znienacki. Pierwszy z nich strzelił dublet, do którego dołożył jeszcze dwa kończące podania w wygranym 5:1 meczu z Piłkarzami po Przeszczepie, drugi zaś miał solidny udział w przekonywującym zwycięstwie swojego zespołu z niepokonanym dotychczas Aptelem. Kuba bowiem popisał się trzema asystami a oprócz tego zanotował tyle przechwytów, że skutecznie można byłoby nimi obdzielić kilka innych spotkań.

Duet pomocników to Kamil Kupiec z Hurtowni Krokus – najjaśniejsza postać tej ekipy w wygranej z Tim Aquapomp ( gol i asysta) oraz Robert Krysztopik z Cescomu – strzelec dwóch goli do których dołożył również asystę w wygranym 6:2 spotkaniu z Pyskatymi.

Dwa gole i dwie asysty padły również łupem jedynego napastnika w naszym TOP 6 – Sebastiana Kozłowskiego z M-Fire, który w chwili obecnej samotnie prowadzi w klasyfikacjach strzelców oraz kanadyjskiej. Po raz kolejny w formie, po raz kolejny wyróżniająca się postać i dołożona cegiełka do jakże ważnego zwycięstwa z 4 Technology.

MVP kolejki – Tomasz Wawiernia z FC Dr.Tusz !!

Drużyna kolejki