Zapowiedź kolejki – II LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź kolejki – II LIGA

W X kolejce II ligi rozegramy tylko 7 spotkań, bowiem mecz Unibepu z Grubassami został przełożony na dzień 24/09 ze względu na udział w tunieju ogólnopolskim drużyny Unibepu.

12:00 CEDC Polmos Białystok – INTaF
„Goście” niepokonani od sześciu kolejek, trzy ostatnie mecze to komplet punktów i miano faworyta w spotkaniu z CEDC. Rozpędziła Nam się sympatyczna ekipa „Vovki”. A CEDC to zawsze zagadka – jak przyjdzie „Oktaw” i Chilmon to ich gra wygląda dobrze i są groźni dla każdego. Pytanie tylko, czy przyjdą…

12:50 OSMAR – ZPS Biaform SA
Ciężki żywot ma ostatnimi czasy OSMAR. Jak nie Vesta, to Ramis, jak nie INTaF to Tusz… A teraz jeszcze ZPS Biaform, który ma na rozkładzie zwyciestwo z liderującą do tego czasu Vestą. Chyba Ameryki nie odkryjemy, jak napiszemy, że to „Jasiel” i spółka będą faworytem niedzielnej potyczki. Zwycięstwo pozwoli im na doszusowanie do czołówki II ligi. Osmar wciąż okupuje ostatnie miejsce, ale ich gra na pewno zasługuje na większą ilość punktów. Czy będą w stanie przeciwstawić się faworyzowanemu Biaformowi ??

13:40 Wiara Piasta II – Waleczne Orły
Pojedynek drużyn, które solidnie przepracowały okres wakacyjny, pozyskały nowych zawodników i sa zupełnie innymi ekipami niż w rundzie wiosennej. Lepsze wrażenie sprawiają póki co Żółto-czarni, którzy ostatnio pokonali faworyzowany Ramis a i w pierwszej jesiennej kolejce, przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się o punkty z Bajagą. Waleczne Orły również ostatnio wygrały – w szalonym meczu pokonali Progress więc w spotkaniu z Wiarą Piasta II możemy liczyć na sporo bramek.

14:30 FC DrTusz – FC Progress Białystok
Auć.. To może boleć… Gdy naprzeciwko siebie stają lider, bez porażki i w dodatku najbardziej skuteczna ekipa oraz 15 w tabeli Progress, który na koncie ma tylko 4 punkty i traci prawie najwięcej goli w całej lidze to pytanie nie brzmi „kto”, tylko „ile”? Nie czarujmy się – to powinien być spacerek dla ekipy „Kambo” i prawdę powiedziawszy nie wiemy jakiego szamana i magika powinni zatrudnić „Progressowcy”, by uniknąć w tym meczu porażki.

15:20 Bosch Service Tech-Car – Vesta
Końcówka dnia zapowiada się już bardziej wyrównanie. Na „dzień dobry” czwarty w tabeli Bosch podejmie drugą Vestę. „Moskale” wciąż niepokonane – pięć zwycięstw i cztery remisy. Vesta rundę jesienną zaczęła od dwóch porażek i straty fotelu lidera na rzecz FC DrTusz. Z jednej strony idealny moment, by odwrócić złą kartę, z drugiej… można pogrążyć się w marazmie.

16:10 Konceptbud – Mają Rozmach
Miała być walka o awans, o czołowe lokaty a póki co obie ekipy usadowiły się pośrodku II-ligowej stawki. Kłopoty ze składem i organizacją to jedno, ale pomysł na grę to zupełnie inna sprawa. Teraz ktoś wygrać musi – a jeśli nie, to przynajmniej zapunktować. Czas najwyższy pokazać to czego ich kibice oczekiwali po pierwszej rundzie.

17:00 Ramis – FC Bajaga.
Mecz kolejki, mecz z cyklu „Gramy z Miśkiem”, który będziecie mieli przyjemność obejrzeć. Piąty w tabeli Ramis kontra trzecia Bajaga. 17 punktów kontra 20 „oczek”. Mecz, który może zadecydować o przedsezonowych planach. Ramis umie wygrać z każdym a na mecze z czołówką zawsze są zmobilizowani. FC Bajaga coraz pewniej i śmielej poczyna sobie na tle II-ligowców. Pakę mają mocną, zrównoważoną i każda pozycja wydaje się dobrze obsadzona. Faworyta jednak ciężko wskazać. Ramis – bo doświadczenie, Bajaga – bo świetny sezon… Kto okaże się lepszy ??