Drużyna 3. kolejki ( I & II LIGA) – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna 3. kolejki ( I & II LIGA)

Z racji pierwszego Double Game Week oraz następnego wolnego weekendu – nasze newsy rozłożymy na dwa tygodnie. W tym skupimy się na sobotnich pojedynkach, czyli meczach trzeciej kolejki a w przyszłym na tapetę weźmiemy kolejkę czwartą. Zaczniemy od TOP 5 poszczególnych lig :

I LIGA

Golkiperem 3 kolejki w I lidze wybrany został „Ciężki” z Hurtownik Krokus, czyli jedyny bramkarz, który zachował czyste konto. Paweł pokazał, że Krokusy nie powinny odczuć braku popularnego „Bramy” między słupkami, bowiem on także znakomicie radzi sobie z bramkarskim rzemiosłem.

Kubeł zimnego lodu na ekipę Rudego postanowił wysypać popularny „Mr.Sopel„, który po profesorsku pokierował grą „Opelków”. Dr.Tusz został rozjechany przez Top Auto 1:6 i wielka w tym zasługa „Stoczka„.

Idealnie kierował grą TIM’u Piotrek Suwała, którego dwa gole do 27 minuty dawały pierwsze zwycięstwo dla „Pomp”. Kreatywność, mądrość i opanowanie nie wystarczyły jednak do zgarnięcia trzech oczek i TIM po raz kolejny musiał zadowolić się tylko remisem.

Karol Kozłowski…where are You ?” zakończyliśmy ostatnią zapowiedź o Margo… No więc, wywołany do tablicy zawodnik Adrenaliny ładnie przypomniał się zgromadzonym na trybunach VI LO kibicom, asystując dwukrotnie w swoim debiucie na hali i dołożył ogromną cegiełkę do zwycięstwa z Poltankiem.

Jak i Karol to i Seba. Drugi z Kozłowskich również nie próżnował w sobotnie popołudnie i podobnie jak Karol dwukrotnie zapisał się w protokole meczowym, z tą różnicą, że był tym, który piłkę pakował do siatki 4Technology. Dwa z trzech goli strzelonych przez M-Fire to zasługa właśnie Sebastiana, który wysłał jasny sygnał, że walka o koronę króla strzelców dopiero się zaczyna…

II LIGA :

Kamil Markowski, niczym popularny „Nora” postanowił oprócz dobrej gry na bramce zaprezentować także skuteczność. Dwa strzelone gole, MVP spotkania i kolejna „5” w kajetach koordynatorów. Dobra forma z orlika podtrzymana a goli mógłby mu zazdrościć nie jeden napastnik…

W obronie skała, której nie byli w stanie przejść zawodnicy PTH Maltrans, czyli Wojciech Biernacki z Bestrada Pub Rajkom Choroszcz. W obronie – dzik, w ataku dwa gole, które zadecydowały o końcowym zwycięstwie 3:1 nad faworyzowanym Maltransem.

3 gole i 2 asysty to dorobek Łukasza Samojlika z meczu z „Kurczakami„. Solidne 9 bramek, które Santos wpakował FC Kentucky i Łukasz mający udział przy większości z nich. Pełen luz, wiara we własne umiejętności i radość z gry, której brakowało w poprzednich, amatorskich ekipach, w których występował Łukasz. Widać, że z Santosowcami rozumie się bez słów.

Niewiele gorszym dorobkiem może pochwalić się zawodnik Konceptbudu Piotrek Świderski, który do ustrzelonego hattricka dołożył asystę i tytuł MVP spotkania z Pyskatymi.Budowlani” sprawili srogie lanie ekipie z Knyszyna i duży w tym udział wspomnianego wyżej Piotrka. W dotychczasowej historii występów tego zawodnika w PLP, to jego pierwsze tego typu osiągnięcie. Gratulujemy !

„No Lewandowski, no party…” ? No to proszę, pojawił się i „Lewy” a wraz z nim pierwsze zwycięstwo Fortecy, która pokonała 5:3 KS Grabówka Old Boys. Paweł z typowym dla siebie instyktem killera strzelił dwa gole i raz asystował i w swoim pierwszym występie na hali od razu zameldował się w drużynie kolejki.