Dołącz do nas!
kontakt@podlaskaliga.pl
PLP
Regulaminy rozgrywek
Newsy
Relacje
Zapowiedzi
Komunikaty
Video
VEO
Turbo Podlasiak
Wywiady
Mecze kolejki
Inne
YouTube
Foto
Drużyny
Mecze
Inne
Facebook
Orlik’24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
IV edycja PLP
GENERALKA
Fair Play IV edycja
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
Archiwum
III EDYCJA PLP
GENERALKA
Fair Play III edycja
HALA 23/24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
Superpuchar 2023
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
ORLIK’23
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II EDYCJA PLP
GENERALKA
HALA’22/23
TERMINARZ HALA
I LIGA
II LIGA
I LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
II LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
SUPERPUCHAR 2022
ORLIK
I liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
II liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
Kl. Indywidualne
Klasyfikacja GK
Klasyfikacja FAIR PLAY
I EDYCJA PLP
GENERALKA I EDYCJA
2021 – Hala
Terminarz
I liga runda zasadnicza
Tabela
II liga runda zasadnicza
Tabela
Superpuchar I edycji
Klasyfikacje indywidualne Superpuchar
2021 – Lato
Grupa C
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa D
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa E
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
1-4
5-8
2021 – Wiosna
Grupa A
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje Indywidualne
Bramkarz
Fair Play
Grupa B
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
All Time
TurboPodlasiak
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Turbo Podlasiak
Partnerzy
27 kwi
13:30
I LIGA
Top Auto
7
FC DrTusz
2
27 kwi
14:20
I LIGA
Aptel
3
Poltank
2
27 kwi
15:10
I LIGA
Mają Rozmach
1
Adampol Glovis
2
27 kwi
16:00
I LIGA
4Technology
3
Fc Bajaga
0
27 kwi
16:50
I LIGA
M-Fire
2
TIM TomBud
0
27 kwi
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
CF Bojary
0
27 kwi
18:30
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
2
Multicco Group
5
28 kwi
13:30
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
Waleczne Orły
3
28 kwi
14:20
II LIGA
Eskular
3
Konceptbud
3
28 kwi
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
ZPS Biaform SA
5
28 kwi
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
1
Ramis
0
28 kwi
16:50
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
0
CEDC Polmos Białystok
0
28 kwi
17:40
II LIGA
OSMAR
0
VESTA
0
28 kwi
18:30
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Bosch Service Tech-Car
2
Klasyfikacje indywidualne Grupa A – Wiosna 2021
Home
Klasyfikacje indywidualne Grupa A – Wiosna 2021
[elementor-template id=”2563″]
Strzelcy
Zawodnik
Drużyna
Kozłowski Sebastian
M-Fire
8
16
10
6
4
4
0
0
0
Zaręba Przemysław
Multicco Group
7
13
7
6
3
2
0
2
0
Dawidowski Karol
M-Fire
7
8
7
1
0
0
0
0
0
Bayer Emilian
Znienacka
6
9
6
3
1
0
0
1
0
Olchowik Hubert
Hurtownia Krokus
5
8
6
2
0
0
0
0
0
Gul Tomasz
Konceptbud
5
4
4
0
1
1
0
0
0
Popławski Przemysław II
Znienacka
6
4
4
0
0
0
0
2
0
Giełażyn Piotr
Konceptbud
8
5
4
1
1
1
1
2
0
Urbanek Jakub
Znienacka
7
7
4
3
2
1
0
1
0
Dąbrowski Piotr Robert
Hurtownia Krokus
5
6
4
2
1
0
0
2
0
Chmielewski Mateusz
Multicco Group
4
8
4
4
1
1
0
0
0
Worona Łukasz
Hurtownia Krokus
4
3
3
0
0
0
0
0
0
Lubowicki Paweł
M-Fire
5
4
3
1
1
0
0
0
0
Malinowski Krzysztof
Ramis
8
4
3
1
0
0
0
2
0
Woźniak Michał Leszek
Multicco Group
7
5
3
2
0
0
0
0
0
Chmielewski Patryk
Multicco Group
2
4
3
1
0
0
0
0
0
Owsiejczuk Michał
Znienacka
8
4
3
1
0
0
0
0
0
Moskal Paweł
FC DrTusz
5
3
3
0
1
0
0
0
0
Laskowski Michał
Multicco Group
7
5
3
2
1
1
1
0
0
Dzieduszow Krzysztof
FC DrTusz
6
5
3
2
1
1
0
0
0
Chitruszko Paweł
Multicco Group
8
6
2
4
0
0
0
0
0
Margużewicz Mariusz
Konceptbud
7
2
2
0
0
0
0
0
0
Mierzejewski Jacek
Multicco Group
3
2
2
0
0
0
0
0
0
Ceckowski Kamil
FC DrTusz
4
2
2
0
0
0
0
1
0
Kazberuk Mateusz
Multicco Group
7
3
2
1
0
0
0
0
0
Naumnik Karol
Konceptbud
7
4
2
2
0
0
0
1
0
Kupiec Kamil
Hurtownia Krokus
7
8
2
6
2
2
0
1
0
Grzebieniak Tomasz
Multicco Group
4
3
2
1
0
0
0
0
0
Aleksiejczuk Andrzej
M-Fire
7
8
2
6
0
0
0
1
0
Kamiński Maciej
Hurtownia Krokus
6
4
2
2
1
0
0
0
0
Ratajek Robert
CESCOM Białystok
6
1
1
0
0
0
0
1
0
Mancewicz Michał
CESCOM Białystok
5
3
1
2
0
0
0
0
0
Kupiński Rafał
CESCOM Białystok
6
3
1
2
0
0
0
1
0
Olszewski Łukasz
FC DrTusz
5
2
1
1
0
0
0
1
0
Jakiel Andrzej
M-Fire
8
5
1
4
0
0
0
1
0
Krysztopik Robert
CESCOM Białystok
2
2
1
1
1
0
0
0
0
Adamski Adrian
CESCOM Białystok
4
1
1
0
0
0
0
0
0
Kardyński Karol
CESCOM Białystok
3
1
1
0
0
0
0
1
0
Filipczuk Bartosz
CESCOM Białystok
4
2
1
1
0
0
0
1
0
Radzymiński Łukasz
M-Fire
7
3
1
2
0
0
0
1
0
Trochimiak Dawid
Hurtownia Krokus
5
2
1
1
0
0
0
1
0
Rećko Mateusz
CESCOM Białystok
7
1
1
0
0
0
0
0
0
Wnuszyński Karol
FC DrTusz
7
3
1
2
0
0
0
0
0
Kużel Kacper
Adampol Glovis
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Jakubowski Piotr
Multicco Group
7
2
1
1
0
0
0
0
0
Komosa Przemysław
Ramis
8
2
1
1
0
0
0
1
0
Lewczuk Paweł
Ramis
6
1
1
0
0
0
0
0
0
Adamski Mateusz
Konceptbud
5
2
1
1
0
0
0
0
0
Hajduczenia Wojciech
Konceptbud
6
2
1
1
0
0
0
0
0
Wawreniuk Tomasz
Znienacka
6
3
1
2
1
1
0
1
0
Koc Mateusz
Multicco Group
3
2
1
1
0
0
0
0
0
Smołko Maciej
Znienacka
3
1
1
0
0
0
0
0
0
Błaszczyk Paweł
Multicco Group
7
6
1
5
1
1
0
1
0
Chwojko Marcin
Ramis
7
0
0
0
0
0
0
0
0
Milewski Paweł
Hurtownia Krokus
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Miczejko Janusz
Hurtownia Krokus
6
0
0
0
0
0
0
0
0
Hajduczenia Adam
Konceptbud
3
0
0
0
0
0
0
0
0
Kalinowski Łukasz
Hurtownia Krokus
3
1
0
1
0
0
0
0
0
Wejkowski Sebastian
Multicco Group
6
0
0
0
0
0
0
0
0
Praczuk Paweł
Konceptbud
5
0
0
0
0
0
0
0
0
Wawiernia Tomasz
FC DrTusz
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Popławski Marek
Konceptbud
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Masłowski Grzegorz
FC DrTusz
7
0
0
0
0
0
0
0
0
Kropiewnicki Igor
Multicco Group
4
0
0
0
0
0
0
1
0
Broniewicz Filip
FC DrTusz
3
3
0
3
0
0
0
0
0
Brejnak Piotr
FC DrTusz
5
0
0
0
0
0
0
0
0
Łotowski Karol
Multicco Group
2
1
0
1
1
1
0
0
0
Śliwiński Marcin
Adampol Glovis
7
2
0
2
0
0
0
1
1
Sapieha Damian
Adampol Glovis
8
0
0
0
0
0
0
0
0
Ostapowicz Piotr
Adampol Glovis
5
0
0
0
0
0
0
0
0
Obuchowski Kamil
Adampol Glovis
4
1
0
1
0
0
0
0
0
Grabowski Rafał
Konceptbud
4
0
0
0
0
0
0
0
0
Kateusz Piotr
CESCOM Białystok
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Gołdowski Dariusz
Konceptbud
5
2
0
2
0
0
0
0
0
Bartoszuk Tomasz
M-Fire
8
1
0
1
0
0
0
0
0
Zacharczuk Adam
Multicco Group
3
0
0
0
0
0
0
0
0
Łokić Wojciech
Ramis
8
0
0
0
0
0
0
2
0
Tomczuk Adam
CESCOM Białystok
3
0
0
0
0
0
0
0
0
Zalisz Robert
M-Fire
4
1
0
1
0
0
0
0
0
Markowski Kamil
Ramis
8
1
0
1
2
1
0
0
0
Daniluk Dawid
Znienacka
5
1
0
1
0
0
0
1
0
Klikowski Dawid
Znienacka
5
0
0
0
1
1
0
0
0
Kiszkorno Radosław
M-Fire
5
0
0
0
0
0
0
1
0
Krasiejko Rafał
Znienacka
4
1
0
1
0
0
0
0
0
Urbanek Łukasz
Znienacka
7
2
0
2
0
0
0
3
0
Głowacki Bartosz
Konceptbud
8
0
0
0
0
0
0
0
0
Wilczyński Jakub
CESCOM Białystok
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Trzpis Grzegorz
CESCOM Białystok
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Grzybowski Mateusz
Adampol Glovis
4
0
0
0
0
0
0
0
0
Tagil Igor
CESCOM Białystok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Półtorak Dariusz
CESCOM Białystok
5
0
0
0
0
0
0
0
0
Michaluk Daniel
CESCOM Białystok
6
0
0
0
0
0
0
2
0
Fokin Ivan
CESCOM Białystok
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Perkowski Janusz
Ramis
6
0
0
0
0
0
0
2
0
Kateusz Wojciech
CESCOM Białystok
6
2
0
2
0
0
0
0
0
Dolida Marcin
Konceptbud
4
0
0
0
0
0
0
0
0
Westfal Jakub
Multicco Group
2
0
0
0
0
0
0
0
0
17 mar
19:00
I LIGA
CF Bojary
1
Aptel
1
23 mar
19:10
Bosch Service Tech-Car
2
Mają Rozmach
2
20 kwi
13:30
II LIGA
VESTA
2
Bosch Service Tech-Car
1
20 kwi
14:20
II LIGA
OSMAR
6
Unibep Bielsk Podlaski
3
20 kwi
15:10
II LIGA
FC GRUBASSY
1
Hanbud
11
20 kwi
16:00
II LIGA
Waleczne Orły
5
Eskular
0
20 kwi
16:50
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
4
FC Progress Białystok
0
20 kwi
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
ZPS Biaform SA
4
20 kwi
18:30
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
Ramis
4
21 kwi
13:30
I LIGA
INTaF
0
Hurtownia Krokus
3
21 kwi
14:20
I LIGA
Multicco Group
2
4Technology
3
21 kwi
15:10
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
1
M-Fire
1
21 kwi
16:00
I LIGA
Poltank
2
Mają Rozmach
1
21 kwi
16:50
I LIGA
CF Bojary
0
Adampol Glovis
1
21 kwi
17:40
I LIGA
TIM TomBud
0
Aptel
3
21 kwi
18:30
I LIGA
Fc Bajaga
0
FC DrTusz
3
27 kwi
13:30
I LIGA
Top Auto
7
FC DrTusz
2
27 kwi
14:20
I LIGA
Aptel
3
Poltank
2
27 kwi
15:10
I LIGA
Mają Rozmach
1
Adampol Glovis
2
27 kwi
16:00
I LIGA
4Technology
3
Fc Bajaga
0
27 kwi
16:50
I LIGA
M-Fire
2
TIM TomBud
0
27 kwi
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
CF Bojary
0
27 kwi
18:30
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
2
Multicco Group
5
28 kwi
13:30
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
Waleczne Orły
3
28 kwi
14:20
II LIGA
Eskular
3
Konceptbud
3
28 kwi
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
ZPS Biaform SA
5
28 kwi
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
1
Ramis
0
28 kwi
16:50
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
0
CEDC Polmos Białystok
0
28 kwi
17:40
II LIGA
OSMAR
0
VESTA
0
28 kwi
18:30
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Bosch Service Tech-Car
2
11 maj
13:30
II LIGA
Bosch Service Tech-Car
Eskular
11 maj
14:20
II LIGA
Konceptbud
Hanbud
11 maj
15:10
II LIGA
ZPS Biaform SA
Unibep Bielsk Podlaski
11 maj
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
GTS Nowa Wygoda
11 maj
16:50
II LIGA
Ramis
VESTA
11 maj
17:40
II LIGA
Waleczne Orły
WIARA PIASTA II
11 maj
18:30
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
FC GRUBASSY
12 maj
13:30
I LIGA
Poltank
M-Fire
12 maj
14:20
I LIGA
Mają Rozmach
Hurtownia Krokus
12 maj
15:10
I LIGA
FC DrTusz
INTaF
12 maj
16:00
I LIGA
Multicco Group
TIM TomBud
12 maj
16:50
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
4Technology
12 maj
17:40
I LIGA
Adampol Glovis
Aptel
12 maj
18:30
I LIGA
Fc Bajaga
Top Auto
18 maj
13:30
I LIGA
Aptel
PTH Maltrans Znienacka
18 maj
14:20
I LIGA
Fc Bajaga
Multicco Group
18 maj
15:10
I LIGA
Adampol Glovis
INTaF
18 maj
16:00
I LIGA
Top Auto
Hurtownia Krokus
18 maj
16:50
I LIGA
TIM TomBud
Mają Rozmach
18 maj
17:40
I LIGA
CF Bojary
Poltank
18 maj
18:30
I LIGA
M-Fire
4Technology
19 maj
13:30
II LIGA
VESTA
Waleczne Orły
19 maj
14:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
FC GRUBASSY
19 maj
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
Eskular
19 maj
16:00
II LIGA
Ramis
Bosch Service Tech-Car
19 maj
16:50
II LIGA
Hanbud
ZPS Biaform SA
19 maj
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
Konceptbud
19 maj
18:30
II LIGA
OSMAR
CEDC Polmos Białystok
8 cze
13:30
II LIGA
OSMAR
Konceptbud
8 cze
14:20
II LIGA
FC GRUBASSY
ZPS Biaform SA