Transmisja video – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Transmisja video

BOOM !! 🔥💪
Przecież wiecie, że nie rzucamy słów na wiatr, co nie 😉?
Tak jak obiecaliśmy – od II kolejki ruszamy z transmisją video Meczu Kolejki!!!
Pierwszym transmitowanym pojedynkiem Podlaskiej Ligi Piłkarskiej będzie spotkanie pomiędzy TIM Aquapomp i FC 4Technology Team, w najbliższą sobotę, o godzinie 13:50.
Z przyczyn stricte technicznych nie poddaliśmy tego pod głosowanie społeczności ale i tak uważamy, że to najlepszy możliwy wybór. Zarówno Tim Aquapomp jak i 4 Technology wygrały swoje premierowe spotkania w grupie B. Na uwagę zasługuje nie tylko wysokie zwycięstwo tych drugich z faworyzowaną Margo Adrenaliną, ale przede wszystkim ich dobra i poukładana gra. Tim Aquapomp z napakowanym (po wyborze do drużyny kolejki) jak autokar do Lichenia – Przemkiem Matuszewskim będzie chciał na pewno poprawić skuteczność. Gra z LXT Poltank wyglądała dobrze, jednak w oczy rzucała się nieskuteczność. Skoro przed tygodniem „publika” pętała im nogi, jak pokażą się przed kamerą? Czy będą czuli się przed nią jak „Bodzio” w Turbo Podlasiaku, czy wręcz przeciwnie?
Tych co mogą – zapraszamy na trybuny, tym zaś, którym sytuacja losowa nie pozwoli osobiście stawić się na Arenie Kluka podamy link do meczu na żywo ( tuż przed rozpoczęciem spotkania).
#PodlaskaLigaPiłkarska#IIkolejka#NaŻywo#WojewództwoPodlaskie#PodlaskiZPN#ArenaKluka#Zapraszamy