Aptel SPONSOREM Premium PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Aptel SPONSOREM Premium PLP!

Na dobry koniec dzisiejszego dnia chcielibyśmy przedstawić pierwszego ze Sponsorów Premium I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, czyli jedną z tych firm, które nas najmocniej wsparły i zaangażowały się wspólnie z nami w ten piłkarski projekt!
Aptel to Hurtownia Wielobranżowa obecna na polskim rynku od ponad 16 lat, będąca liderem zaopatrzenia branży e-commerce w Polsce. Zarówno Aptel jak i marka tej firmy Centerdi to rozpoznawalne i cenione znaki towarowe. Sponsor Premium PLP prowadzi współpracę handlową z czołowymi kontrahentami sprzedaży internetowej i stacjonarnej w kraju i za granicą a także jest bezpośrednim importerem produktów z takich kategorii jak elektronika, turystyka, dom i ogród, motoryzacja, kosmetyka oraz wiele innych. Partnerzy handlowi Aptela to firmy z całej Europy, m.in. z Rumunii, Holandii, Litwy, Francji, Włoch czy Wielkiej Brytanii. Aptel zaopatruje też dziesiątki firm z serwisów aukcyjnych, takich jak allegro, aukro, eBay czy okazii.ro. Ogromne doświadczenie w branży powoduje, że cieszy się zaufaniem swych klientów a dzięki wieloletnim kontaktom, opartym na wzajemnym szacunku i uczciwości, zbudowana została obecna pozycja firmy Aptel. Ich główne atuty to jakość produktów, szybkość realizacji zamówień i serwis po sprzedażowy ale przede wszystkim uczciwość w relacjach biznesowych. Słuchają swych klientów i błyskawicznie reagują na ich potrzeby. Profesjonalna obsługa klientów pozytywnie wyróżnia naszego Sponsora na tle jego konkurencji i powoduje, że od lat pozostają liderem swej branży w naszym kraju.
W światku piłkarskiego Podlasia Aptel to również uznana i mocna marka. Amatorska drużyna występująca pod nazwą Sponsora Premium PLP przez ostatnie 12 lat odniosła szereg mniejszych i większych sukcesów. Nie mogło być inaczej skoro sam jej Sponsor kładzie tak duży nacisk na profesjonalizm w swej firmie, a to musiało się oczywiście przełożyć na drużynę piłkarską występującą pod tą nazwą jego firmy.
Niezmiernie miło nam obwieścić światu, iż firma APTEL a także jej marka CENTERDI zostały SPONSOREM PREMIUM I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Dziękujemy oczywiście za ogromny kredyt zaufania dla naszej inicjatywy i wsparcie projektu PLP!

Mamy wielki szacunek dla takich ludzi, którzy chcą wspierać rozwój amatorskiej piłki nożnej w naszym mieście!
No i na koniec: Pamiętajmy kto nas wspiera i wspierajmy także ich!