jnet

Drużyna 2. kolejki

Drużyna 2 kolejki Fazy wstępnej :

W bramce wybrany po raz drugi zawodnikiem meczu – Rafał Trusiewicz z 4 Technology. Ci co byli, lub ci co oglądali transmisję doskonale wiedzą dlaczego to popularny “Trusiek” zgarnął tytuł MVP spotkania z Tim Aquapomp. Po raz kolejny bronił jak w transie, wyciągał piłki – zdawało by się – niemożliwe, a co najważniejsze – zapewnił kolejne, 3 punkty swojej drużynie. Forma jak marzenie i w chwili obecnej główny kandydat do “Złotych rękawic” Prologu PLP.

Tuż przed nim zawodnik, który powrócił do “żywych” po zerwanych więzadłach w sposób wręcz niebywały – strzelając i asystując dwukrotnie. Piotr Szutko II z Aptelu, bo o nim mowa to idealny przykład na to, że jako ostatni obrońca można i strzelać i podawać z taką samą skutecznością co zawodnicy ustawieni wyżej na boisku. Pięknie przywitał się ze swoimi kolegami oraz z rozgrywkami po ciężkiej kontuzji. Jakby tego było mało – tytuł MVP kolejki również wędruje do jego rąk. Gratulujemy udanego powrotu !

Czwórkę w “kanadyjce” zdobył również Paweł Koszelew z Margo Adrenaliny, strzelając 3 gole i asystując przy jednym w wygranym 7:4 spotkaniu z Rajkomem Choroszcz i właśnie dzięki temu znalazł miejsce w najlepszej szóstce drugiej kolejki.

Linię pomocy tworzą Kamil Worona z Hurtowni Krokus ( 3 asysty) oraz Radosław Rybołowicz z Konceptbudu ( 2 asysty) a z przodu Przemysław Zaręba z Kabareczi, którego zespół wygrał 3:2 z M-Fire a Przemek miał udział przy każdym golu – dwukrotnie pokonując golkipera rywali i raz asystując.

Szczegółowe opisy poszczególnych spotkań 2 kolejki już jutro !!

Leave a Reply