Drużyna 2. kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna 2. kolejki

Drużyna 2 kolejki Fazy wstępnej :

W bramce wybrany po raz drugi zawodnikiem meczu – Rafał Trusiewicz z 4 Technology. Ci co byli, lub ci co oglądali transmisję doskonale wiedzą dlaczego to popularny „Trusiek” zgarnął tytuł MVP spotkania z Tim Aquapomp. Po raz kolejny bronił jak w transie, wyciągał piłki – zdawało by się – niemożliwe, a co najważniejsze – zapewnił kolejne, 3 punkty swojej drużynie. Forma jak marzenie i w chwili obecnej główny kandydat do „Złotych rękawic” Prologu PLP.

Tuż przed nim zawodnik, który powrócił do „żywych” po zerwanych więzadłach w sposób wręcz niebywały – strzelając i asystując dwukrotnie. Piotr Szutko II z Aptelu, bo o nim mowa to idealny przykład na to, że jako ostatni obrońca można i strzelać i podawać z taką samą skutecznością co zawodnicy ustawieni wyżej na boisku. Pięknie przywitał się ze swoimi kolegami oraz z rozgrywkami po ciężkiej kontuzji. Jakby tego było mało – tytuł MVP kolejki również wędruje do jego rąk. Gratulujemy udanego powrotu !

Czwórkę w „kanadyjce” zdobył również Paweł Koszelew z Margo Adrenaliny, strzelając 3 gole i asystując przy jednym w wygranym 7:4 spotkaniu z Rajkomem Choroszcz i właśnie dzięki temu znalazł miejsce w najlepszej szóstce drugiej kolejki.

Linię pomocy tworzą Kamil Worona z Hurtowni Krokus ( 3 asysty) oraz Radosław Rybołowicz z Konceptbudu ( 2 asysty) a z przodu Przemysław Zaręba z Kabareczi, którego zespół wygrał 3:2 z M-Fire a Przemek miał udział przy każdym golu – dwukrotnie pokonując golkipera rywali i raz asystując.

Szczegółowe opisy poszczególnych spotkań 2 kolejki już jutro !!

Comments (128)

  1. News Room

    Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuję kanał RSS. Pozdrowienia 🙂

  2. Wspaniały blog wiele przydatnych informacji jakie są twoje inspirację z czego czerpiesz tak wwyrafinowaną „moc twórczą” ?

  3. Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

  4. http://bet-promokod.ru

    1xBet является одной из самых популярных на рынке. https://bet-promokod.ru/ Большой выбор событий из мира спорта и киберспорта, десятки открытых линий, высочайшие коэффициенты. Также, БК имеет обширный функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по уникальным промокодам. Используя промокоды, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Фантастика? – Нет, Реальность Узнать последний промокод вы можете сейчас же, однако использовать его необходимо в соответствии с правилами и инструкциями, которые приведены ниже.

Leave a Reply