Drużyna 3. kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna 3. kolejki

Drużyna 3. kolejki

W bramce Karol Łotowski z Kabareczi który zaliczył debiut marzenie w meczu 3 kolejki, w którym ich przeciwnikiem była Hurtownia Krokus. Kilka razy uratował swój zespół z opresji, broniąc groźne strzały napastników Hurtowni. Co więcej – zaliczył czyste konto i został MVP spotkania.

Przed nim Paweł Boruta z Top Auto – strzelec gola, do którego dołożył 3 asysty w meczu z Pyskatymi. Dobra skuteczność odbiorów, super przegląd pola – naprawdę dobrze oglądało się tego zawodnika.

Partneruje mu w linii obrony Adam Płoński z Tim Aquapomp. Usposobiony ofensywnie obrońca TIM’u strzelił bramkę ( jak się później okazało na wagę 3 punktów), jednak zatrzymamy się przy nim na chwilę. Oto bowiem przy wyniku 0:1 dla Rajkomu, popularny „Zozo” przyznał się, że bramkarz rywali nie faulował go w polu karnym. Takie zachowania są godne pochwały, w myśl zasady fair-play i są naprawdę rzadko spotykane. Adam – chapeau bas !!

W linii pomocy Kamil Korbut – najjaśniejszy punkt zwycięskiego Cescomu w meczu z Ramisem. Gol, asysta, żółta kartka, która i tak nie przysłoniła dobrego występu Kamila.

W ataku dwóch Kozłowskich ( ale nie braci). Sebastian z M-Fire – strzelec kolejnego hattricka ( + asysta) w wygranym 5:1 meczu z Konceptbudem oraz Karol z Margo Adrenaliny – zdobywca dwóch goli i dwóch asyst, MVP spotkania z Piłkarzami po przeszczepie a atakże… MVP 3. kolejki Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.

Szczegółowy opis poszczególnych spotkań po weekendzie.
Całemu TOP 6 szczerze gratulujemy idealnych występów !