Drużyna 4. kolejki Prologu – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna 4. kolejki Prologu

Pierwszy raz od początku rozgrywek MVP spotkania nie został żaden z golkiperów. Zostało nam więc wybrać tego, który zaliczył bezbłędny występ i/lub miał wyższą notę. Wybór padł na Mateusza Brańskiego z Hurtowni Krokus, który oprócz zachowania czystego konta musiał kilkukrotnie wykazać się umiejętnościami bramkarskimi w wygranym 7:0 meczu z Konceptbudem. Popularny „Brama” po raz pierwszy więc melduje się w drużynie kolejki i to od niego rozpoczynamy to zestawienie.

Przed nim Michał Laskowski z Kabareczi, który po raz kolejny zdobył ważną bramkę a do tego był wyróżniającą się postacią w wygranym 3:1 spotkaniu z Adampolem. Mnóstwo przechwytów, twarda, nieustępliwa walka i kilka doskonałych podań do lepiej ustawionych kolegów. Forma na początku sezonu napawa optymizmem przed kolejnymi meczami.

Partnerem w obronie został – bez wątpienia MVP całej 4 kolejkiBłażej Borowski z Margo Adrenaliny. 5 goli plus asysta w wygranym 16:0 „meczu kolejki” z Pyskatymi. Co warte nadmienienia – gole naprawdę pięknej urody, co można zobaczyć na naszym kanale na YT. Dzięki tej zdobyczy bramkowej Błażej wysunął się na prowadzenie klasyfikacji strzelców Grupy B.

Pierwszym pomocnikiem w drużynie kolejki jest Mateusz Łosiewicz z TimAquapomp’u, który po cennych wskazówkach „Bodzia” zza linii bocznej skompletował hattricka i dołożył asystę do wygranego 5:1 meczu z Piłkarzami po przeszczepie.

Dwa gole i asystę zaliczył natomiast kolejny z pomocników – tym razem Wojciech Sadowski z Aptela. Tutaj tak jak w poprzednim przypadku jego zespół również w stosunku 5:1 pokonał swoich rywali ( Rajkom Choroszcz) i dzięki temu Aptel jako jedyna drużyna w całej stawce ma na chwilę obecną komplet punktów.

Napastnikiem drużyny tygodnia, po raz trzeci w tym sezonie ( na 4 rozegrane mecze) zostaje Sebastian Kozłowski z M-Fire. 2 gole i 4 asysty, czyli udział przy sześciu z siedmiu zdobytych bramkach swojego zespołu. Na chwilę obecną bezdyskusyjnie najlepszy zawodnik rundy wstępnej Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. Nic, tylko obserwować !

Pełny opis weekendu ( 3 i 4 kolejki) już jutro – oczywiście na naszej stronie www.podlaskaliga.pl
Bądźcie z Nami na bieżąco !