Drużyna 7. Kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna 7. Kolejki

Pierwszy dzień drugiego Double Game Week za nami!
Na szczegółowe podsumowanie dzisiejszych pojedynków przyjdzie jeszcze czas, ale ze względu na jutrzejsze granie, dziś przedstawimy Wam jedynie Drużynę 7. Kolejki Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. Oto ona:

W bramce jedyny wśród bramkarzy 7. kolejki MVP meczu – Mateusz Timoszuk z LXT Poltank. Co prawda trzy razy grający najlepszy swój mecz w PLP Pyskaci znajdowali na niego sposób, to jednak samo to, że popularny Timo był najjaśniejszą postacią w swym zespole świadczy, że dzisiejszy jego występ był po prostu świetny i po raz pierwszy melduje się w TOP6!

Znów mieliśmy wysyp indywidualnych popisów graczy z formacji ofensywnych, więc na kogoś w defensywie postawić musieliśmy i znaleźli się tam: Dominik Niemyjski z Adampol Glovis (2B+2A), bez którego dzisiejszy wynik podopiecznych Konrada Pawluczuka nie byłby tak okazały a także po raz drugi z rzędu Kamil Kupiec z Hurtowni Krokus (2B+1A). Ten z kolei jak już wrzucił w PLP wyższy bieg, tak siłą rozpędu z kolejki na kolejkę ciągnie ten zespół do naprawdę efektownych wyników. Obaj po raz drugi wyróżnieni w TOP6 kolejki!

Tych co oglądali dzisiejszy mecz kolejki pomiędzy Znienacka a M-Fire wiedzą, że tego gościa w TOP6 znów nie mogło zabraknąć. Ciągnął osłabiony kadrowo wózek ze swoim zespołem jak mógł. Odbierał, dryblował, obijał obramowanie bramki rywali aż w końcu dwa razy trafił. Był widoczny również jako ostatni przed swym bramkarzem. Po prostu, człowiek-orkiestra z M-Fire – Sebastian Kozłowski! Siedem kolejek za nami a Seba już po raz czwarty w TOP6!

W ataku dwójka, która znalazła się w tym zestawieniu po raz pierwszy – Mateusz Chmielewski z Kabareczi (3B+1A) i Oskar Sosnowski z Aptela (1B+ 2A).

MVP 7. Kolejki – DOMINIK NIEMYJSKI (Adampol Glovis)

Była chwila zawahania przy tym wyborze ale ostatecznie postawiliśmy na Dominika.
Górę wziął jego udział przez czterech z pięciu zdobytych przez Adampol Glovis bramek w pojedynku z Cescomem Białystok.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym a już jutro przed ostatnia seria gier I rundy Prologu PLP.

Widzimy się na Arenie Kluka!