II LIGA – ZAPOWIEDŹ VII KOLEJKI – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

II LIGA – ZAPOWIEDŹ VII KOLEJKI

NIEDZIELA 26/06/2022

14:00 FC Kentucky vs Konceptbud

Ostatni gwizdek dla obu zespołów. „Kurczaki” muszą wygrać żeby liczyć się w walce o górną połowę tabeli. To może być również niezła karta przetargowa u prezesa Błażeja w negocjacjach transferowych. Natomiast „Budowlani” nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów jeśli chcą w spokoju spędzić wakacje. Ścisk w tabeli jest spory, więc każdy wynik inny niż zwycięstwo Konceptbudu prawdopodobnie zepchnie ich poza podium.

14:50 ZPS Biaform SA vs Rajkom Choroszcz

Zdecydowanie spotkanie kolejki. Niesamowity potencjał ofensywny obu zespołów zapowiada świetne widowisko. Z jednej strony opromieniony awansem do okręgówki Ignaś Lech, „Turbo Jasiu”- Tomek Jasielczuk czy bardzo dynamiczny Marek Niewiarowski , natomiast z drugiej „Muszkieterowie z Izbiszcz” czyli Krystian Sokół i bracia Krysztopik. Bramkarze będą mieli co robić 😊 A spotkanie to może na nowo przetasować II-ligową tabelę.

15:40 Mają Rozmach vs CF Bojary

Ten mecz to będzie znakomity sprawdzian dla drużyny Arka Gimiera. Nie dość, że będą musieli coś wymyślić do zaskoczenia swoich sparingpartnerów to jeszcze przyjdzie im radzić sobie bez Euzebiusza Michałowskiego. Czy Adam Puchajda z Łukaszem Kalinowskim – zabójczy duet z turnieju halowego – znajdą sposób na Piotrka Biełasza? A może to będący w formie Kamil Kosakowski znajdzie drogę do bramki Seweryna Megera. Czy chłopaki z Bojar utrzymają fotel lidera i w dobrych humorach wybiorą się na wakacyjne urlopy ?

16:30 CEDC Polmos Białystok vs Poler-Art Team

“Polmosowcy” będą chcieli kontynuować serię po wygranej z Pyskatymi. Natomiast drużyna Poler-Art będzie chciała zamazać złe wrażenie po demolce jaką urządził jej Rainter. Pytanie czy szansę na rehabilitację dostanie Marek Charytoniuk czy między słupkami zobaczymy Daniela Zajączkowskiego. Francesco Guarrera też nie będzie miał łatwego zadania walcząc z Sylwkiem Łapińskim. Jeżeli CEDC zwycięży to nawiąże kontakt z górną częścią tabeli.

17:20 Cooltura Taxi vs FC Pyskaci

Przedsezonowe zapowiedzi „Pietracha” odnośnie awansu zaczynają nabierać na znaczeniu. Umiejscowili się w czołówce na miejscu idealnym do ataku. Rozkręcali się powoli, jednak teraz prezentują znakomitą formę. Stanowią świetne połączenie doświadczenia i młodości. Znakomicie prezentuje się Kuba Dąbrowski wspomagany Piotrkami – Polińskim i Tyszkowem. Zapowiada się, że „Taksówkarze” zafundują przeciwnikom niezłą przejażdżkę. Pyskatym charakteru nie można odmówić, ale życzymy im udanego i gorącego lata, pełnego transferów „in” a nie „out”. Jak pokazuje kolejny sezon – 5, czy 6 pewnych osób to stanowczo za mało, by móc nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikami. Tak czy siak – powodzonka, zaskoczcie nas miło, ok ?

18:10 Ramis vs Koledzy z boiska

„Siwy” chyba miał nieco inny plan na ten sezon. Siedem punktów na tym etapie rozgrywek zdecydowanie nie pokrywa się z ambicjami Ramisu. Jednak nie będzie łatwo, bowiem Koledzy z Boiska nie są zbytnio koleżeńscy. Będą zapewne wypoczęci , z podbudowanym występem w Turbo Podlasiaku Piotrkiem Kuźmą i resztą hybrydy. Ciekawie zapowiada się pojedynek bramkarzy – z jednej strony Kamil Markowski ( MVP maja) , z drugiej zaś Maciek Bartoszuk. Powinny być niezłe grzmoty na koniec tego upalnego weekendu.