Kolejny Turniej Charytatywny przed nami! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Kolejny Turniej Charytatywny przed nami!

Powoli dobiega końca przerwa w rozgrywkach Prologu PLP a do rywalizacji na Arenie Kluka powrócimy 29. sierpnia.
Z każdym dniem zbliżającym nas do tej daty będziemy podgrzewać atmosferę, ale zanim to nastąpi mamy dla Was kolejne zaproszenie!
Jakiś czas temu informowaliśmy o Turnieju Charytatywnym Dr Tusza, który odbędzie się 05. września i są jeszcze wolne miejsca do udziału w nim ale dziś chcemy drużyny Podlaskiej Ligi Piłkarskiej i jej społeczność zaprosić do kolejnego.

„Najwięcej zyskujesz pomagając innym” – takie hasło przewodnie przyświeca Klubom Rotary na całym świecie, także i temu w Białymstoku. Mamy nadzieję, że Wy również pragniecie pomagać innym w trudnych chwilach życiowych, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o zdrowie dziecka.

W kolejnym, już ósmym Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się w dniach 02.10. -03.10.2021 w Białymstoku na stadionie BOSiR, zbierane będą środki na Projekt realizowany w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Klub Rotary Białystok, należący do globalnej organizacji Rotary International zrzeszającej ponad 1,2 mln członków w 200 krajach, łączy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań. To organizacja apolityczna i świecka. Ich motto brzmi „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”.

            Do tej pory sfinansowano min. wyposażenie sensorycznego placu zabaw dla Żłobka Miejskiego Integracyjnego nr 1 w Białymstoku, zakupiono koncentratory tlenu dla białostockiego Hospicjum, przekazano środki na poprawę funkcjonowania ośrodka zamiejscowego Hospicjum w Turośni Kościelnej. Klub Rotary wspiera także edukację wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Jedynka” w Białymstoku, sponsoruje wojewódzki konkurs językowy Poliglota dla młodzieży, wyremontował i dostosował łazienkę do korzystania przez osoby niepełnosprawne w UDSK, wysyła młodzież na obozy międzynarodowe i przyjmuje ich u siebie.

            Zgłoszenia do udziału w Turnieju przyjmuje kolega Marcin Dolida tel. 788940095 email: biuro@konceptbud.pl lub Tomasz Michalik tel. 691388611 email; t.michalik@rotary.org.pl

Bez Was takie przedsięwzięcia nie będą możliwe. Czekamy na Wasze zgłoszenia i udział w kolejnym VIII Turnieju Charytatywnym Rotary.

Do obu tych wspieranych przez nas Turniejów Charytatywnych dostosowujemy też nasz terminarz i ich daty zupełnie nie kolidują z naszymi rozgrywkami. Zapraszamy więc do udziału i wsparcia!
Pomagamy bo lubimy to robić!