Najlepsza szóstka 9. kolejki Prologu !! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Najlepsza szóstka 9. kolejki Prologu !!

Przed Wami drużyna kolejki ostatniego weekendu fazy zasadniczej.

W bramce Rafał Trusiewicz, jeden z najlepszych golkiperów I rundy Prologu. Po raz kolejny w drużynie kolejki – tym razem powstrzymał zawodników Top Auto a jego 4 Technology min. dzięki jego równej formie zajęło drugie miejsce w grupie B. Tym razem wygrać się nie udało, ale 1:1 z walczakami spod znaku Opla wstydu nie przynosi.

Przed nim dwóch Pawłów – Błaszczyk z Kabareczi – gol i trzy asysty w wygranym 6:3 spotkaniu z Ramisem oraz Koszelew z Margo Adrenaliny, strzelec 3 goli oraz autor jednej asysty w meczu z LXT Poltank ( końcowy wynik 6:2 dla Margo).

W linii pomocy dwa debiuty w zespole tygodnia :
Pierwszym pomocnikiem w TOP 6 został wybrany Tomasz Wawreniuk ze Znienacki, który poprowadził swój zespół do przekonującego zwycięstwa nad Adampolem 5:0, zapewniając przy okazji czwarte miejsce w grupie A i walkę na jesień o zwycięstwo w Prologu PLP. Jego centro-strzał na długo zapadnie w pamięci wszystkich kibiców oglądających to spotkanie…
Partnerem w linii pomocy jest Adam Łukaszuk z Aptela, gol i dwie asysty w kolejnym wygranym meczu – tym razem z TiM Aquapomp 4:2.

Lisem pola karnego a zarazem MVP całej 9. kolejki został… Damian Bruliński z Rajkomu Choroszcz, strzelec 3 goli i autor 2 asysty w wygranym 7:2 spotkaniu z Pyskatymi. Damian obok Pawła Koszelewa z Margo oraz Sebastiana Kozłowskiego z M-Fire przewodzi w klasyfikacji kanadyjskiej ( 16 punktów) Prologu PLP.

>

Dostajemy mnóstwo zapytań kto z kim w drugiej rundzie, czy punkty przechodzą itp itd – raz jeszcze odsyłamy do newsa :
https://podlaskaliga.pl/system-rozgrywek-prologu/

Tam można sprawdzić swoim fachowym okiem kto z kim. A My obiecujemy Wam, że w najbliższych dniach wszystko pojawi się na naszej stronie oraz fanpage’u – łącznie z gotowym terminarzem. Przypominamy, że pierwszą kolejkę II rundy Prologu rozegramy w ostatnią niedzielę sierpnia, tj. 29/08/2021 a cały Prolog zakończy się 19/09/2021. Szczegóły niebawem !