New-optica SPONSOREM ZŁOTYM PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

New-optica SPONSOREM ZŁOTYM PLP!

Rozgrywki już tuż tuż więc czas przedstawić kolejnego Sponsora rozgrywek Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, tym razem Złotego!
Firma New-optica to serce optyki działające prężnie od 2010 roku. Jej celem jest zarażanie miłością do okularów. Asortyment, który proponują swym klientom to kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych a tworzy je ponad 3000 modeli w czterech dogodnych lokalizacjach:- ul. Antoniukowska 56 lok.38,- ul. Fabryczna 4 lok.0H,- ul. Waszyngtona 34 lok.U5- ul. Mickiewicza 58 lok.10, Bielsk Podlaski. Dobierając asortyment uwzględnia się u naszego Sponsora Złotego najnowsze trendy mody, kształt twarzy, pigmentację typu urody oraz co najważniejsze komfort użytkowania. Metamorfmozy klientów New-optica sprawiają ich pracownikom najwięcej radości. W dobieraniu opraw w salonach tej firmy specjalizują się wyszkoleni przez Mistrza Świata styliści opraw okularowych.
Oprawy wybiera się tam z pełnego PORTFOLIO Marek modowych takich jak: ALEXANDER MCQUEEN, BOTTEGA VENETA, Celine, Dior, Jimmy Choo, Givenchy, Chloe, Gucci, Tom Ford,Victoria Beckham. Autoryzacje na Celine, Dior 2021, Victoria Beckham, ALEXANDER MCQUEEN, BOTTEGA VENETA i YSL to ich skarb – i tylko w salonach New-optica znajdziecie takie perełki. Poza tym w gabinecie optometrystycznym wykonuje się pełen zakres badań optometrycznych przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu w kierunku określenia wad refrakcji oka. Dokonuje się tam pomiarów właściwości układu wzrokowego wykorzystując nie tylko autorefraktometr – komputer sprawdzający kierunek wady wzroku ale również szereg szczegółowych testów widzenia obuocznego wykluczając tłumienie oczu oraz problemy z widzeniem przestrzennym. Celem New-optica jest wykonywanie badań wzroku nawet najmłodszym w wieku już od 7 roku życia.
New-optica, witamy w gronie Podlaskiej Ligi Piłkarskiej a wszystkim oczywiście polecamy korzystanie z ich fachowego doradztwa i oferowanych usług!