Przed nami IV Edycja PLP. Rozpoczynamy zapisy! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Przed nami IV Edycja PLP. Rozpoczynamy zapisy!

Liga Halowa III Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej wkracza powoli w decydującą fazę, więc już od dziś ruszamy z zapisami do Ligi Szóstek IV Edycji, którą rozpoczniemy w drugiej połowie kwietnia!
Co należy zrobić, by się zgłosić? Nic prostszego…
Wystarczy napisać do nas maila na adres:
kontakt@podlaskaliga.pl,
potwierdzając w nim chęć udziału w Lidze Szóstek i podając nazwę swej Drużyny. Na każdego maila odpowiemy niezwłocznie, przekazując dalsze informacje oraz instrukcje co do dalszego, poprawnego przebiegu całego zgłoszenia.
Zapisy potrwają maksymalnie do niedzieli 18. lutego, lub też do czasu skompletowania wszystkich przewidzianych przez nas miejsc, co ze względu na zainteresowanie, które widzimy od nowych drużyn w korespondencjach mailowych, może nastąpić też przed tą datą. O zakończeniu zapisów oczywiście niezwłocznie poinformujemy w naszych mediach.
Oczywiście, pierwszeństwo zgłoszeń mają wszystkie drużyny aktualnie grające w naszych rozgrywkach, jednak dwie z nich, te, które na koniec zajmą ostatnie miejsca w II lidze mogą się pożegnać po lidze halowej z naszymi rozgrywkami. One też mogą oczywiście zgłosić akces dalszej gry w PLP, ale zostaną przesunięte na ostatnie miejsca wśród nowych drużyn, które chcą do nas dołączyć.
Maksymalnie przewidujemy dla nowych drużyn jedynie trzy wolne miejsca i trzy z nich, które pierwsze wyślą do nas swój akces będą miały zagwarantowany start w IV Edycji.
Tak więc ZAPRASZAMY do Turnieju Halowego III Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Wspierają nas:
Partner Tytularny – Województwo Podlaskie Podlaskie
Partner Techniczny – Soccer Białystok
Operatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Promocji Sportu jagiellonia.net