Salon Sportowy SOCCER Partnerem Technicznym II Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Salon Sportowy SOCCER Partnerem Technicznym II Edycji PLP!

Kolejny dzień przybliża nas do startu II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej a my chcielibyśmy do dzisiejszej porannej kawki przedstawić Wam kolejną firmę, która będzie z nami dalej.
To Salon Sportowy SOCCER, mieszczący się przy ul.Zawadzkiej 1A (wjazd od Wasilkowskiej), który pozostaje dalej Partnerem Technicznym naszych rozgrywek!
Chyba nie ma w naszym regionie nikogo zajmującego się grą w piłkę nożną, który by nie słyszał o firmie prowadzonej od ponad 20 lat przez Agnieszkę Zalewską. Specjalizują się, jak sama nazwa wskazuje, w sprzedaży sprzętu piłkarskiego, ale nie obce są im także inne dyscypliny sportowe.
Jako uczestnicy PLP, w Salonie Sportowym SOCCER znajdziecie największy w regionie wybór butów piłkarskich, piłek, rękawic i całego osprzętu niezbędnego Wam do treningów czy też meczów. To tam zaopatrzycie swe drużyny w stroje klubowe czy też dresy. To tam także swą odzież piłkarską możecie spersonalizować. Jeśli dodamy do tego fachowe doradztwo, kompetentność i przemiłą obsługę personelu, to mamy sklep kompletny dla nas, by dalej realizować swoje hobby.
Dzięki trwającej współpracy z Salonem Sportowym SOCCER jesteśmy w stanie nagradzać Wasze osiągnięcia w PLP takimi oryginalnymi i atrakcyjnymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi, jakie mieliśmy w I Edycji naszych rozgrywek.
Na drugi rok naszych zmagań nasz Partner Techniczny przygotował zawodnikom i drużynom grającym w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej małą, poza boiskową rywalizację 😊
Otóż, by otrzymać jeszcze lepszą cenę od tej półkowej musicie Sprzedawcy podać kod: „PLP”.
Ale to nie wszystko…
Dodajecie jeszcze nazwę drużyny, którą reprezentujecie, Wasza kwota zakupów zostaje skrupulatnie zapisana do specjalnie na to przygotowanego kajetu, a na Gali II Edycji, wiosną przyszłego roku, Salon Sportowy SOCCER nagrodzi atrakcyjną nagrodą Drużynę, która zrobi tam zakupy na najwyższą kwotę!
Startujemy z tym konkursem od dziś i kończymy wraz z ostatnim dniem Ligi Halowej II Edycji PLP!

Salon Sportowy SOCCER Partnerem Technicznym II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wspierajmy naszych Sponsorów i Partnerów tak jak oni wspierają nas!
Nie zapominajcie, że to dzięki nim możemy wspólnie realizować swoją pasję w tak przygotowanych dla nas rozgrywkach piłkarskich jak PLP!