Terminarz II rundy – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Terminarz II rundy

Jak już pewnie część z Was zauważyła, od kliku dni na stronie widnieje już terminarz dla wszystkich grup II rundy Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.
Wznawiamy w niej zmagania od niedzieli 29. sierpnia a kończymy dwoma meczami finałowymi 19. września.
Zespoły z grupy E rozegrają pięć kolejek i końcowa tabela ich zmagań zadecyduje o rozdziale miejsc 9-18 w Prologu. Przypomnijmy, iż wyniki ich potyczek z zespołami z którymi mierzyły się one w I rundzie zostały przeniesione do tabeli II rundy a do rozegrania pozostało im pięć meczów, w których rywalami będą drużyny, które zajęły miejsca 5-9 w drugiej grupie I rundy.
Zespoły z grup C i D z kolei rozegrają trzy mecze w swych grupach a następnie przystąpią do fazy pucharowej. Ponieważ nie wiadomo jak przebiegnie w nich rywalizacja na stronie terminarza fazy pucharowej nie możemy jeszcze zamieścić, ale kto z kim gra i o której godzinie jakiego dnia można sprawdzić na przygotowanych grafikach, umieszczonych na naszym fan page’u.
Przygotowujemy się do hucznego zakończenia rywalizacji w Prologu w dniu 19. września, ale o szczegółach dowiecie się z czasem 🙂

W środę zaprosimy Was na nasz kanał w serwisie Youtube na kolejny odcinek Turbo Podlasiaka ale to jeszcze nie koniec na ten tydzień.
W piątek ogłosimy zapisy dla obecnych ale i też nowych drużyn, które chciałyby dołączyć do naszych rozgrywek. Kolejnym trofeum do zdobycia będzie okazały Superpuchar I Edycji PLP o który zespoły powalczą systemem pucharowym.
A że nasze rozgrywki jak większość się już przekonała są unikalne pod każdym względem to i trochę postanowiliśmy Was znów zaskoczyć. Ale o szczegółach pod koniec tego tygodnia :).

Na koniec przypominamy, iż trwa nasze pierwsze „okienko transferowe” a także odnośnie opublikowanego terminarza II rundy:
– ewentualne zmiany godzin poszczególnych drużyn są możliwe jedynie w danym dniu rozgrywania kolejki,
– w zakresie godzinowym przewidzianym dla danej grupy,
– za zgodą Kapitanów wszystkich zainteresowanych drużyn,
– maksymalnie na 48h przed rozpoczęciem danej kolejki.