TOP 6 ostatniego weekendu Prologu – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP 6 ostatniego weekendu Prologu

W bramce nie mogło zabraknąć MVP o III miejsce czyli Damiana Wojnarowskiego. Człowieka, który zatrzymał rozpędzonych zawodników spod znaku Opla. Wspaniałe interwencję, pewność na przedpolu i spokój na linii. Stary, dobry „Dobe” powrócił.

Jedyny defensor w tym tygodniu to jest proszę Państwa Michał Laskowski z Kabareczi. Jeden w zupełności wystarczy, bo chłop tyra w obronie za trzech a jak trzeba to i trzech na raz potrafi zatrzymać. A i strzelić też umie- nawet w ostatniej minucie meczu.

Od kogóż innego moglibyśmy zacząć zestawienie pomocników jak nie od MVP całego weekendu, czyli gościa, który poprowadził Krokusy do historycznego tryumfu w Prologu PLP. Kamil Kupiec, strzelec dwóch goli, autor jednej asysty i jednej „1/2 asysty” potwierdził w finałowym starciu, że ten sezon należał do niego. Chapeau bas mr. Tuniek.

Drugim pomocnikiem w zestawieniu jest Mateusz Adamski z Konceptbudu. Gol, dwie asysty i sumienna praca od pola karnego do pola karnego w wygranym 10:1 meczu z Pyskatymi. Po raz pierwszy w TOP6, na koniec Prologu. Gratulujemy !

Duet napastników to Marcin Szczepanik z LXT Poltank oraz Sebastian Waszczuk z Rajkomu Choroszcz. Pierwszy z nich był już po raz kolejny wyróżniającą się postacią Poltanku w wygranym 4:2 meczu z Ramisem ( gol i asysta). Łączny dorobek „Gora” w całym Prologu to 10 strzelonych goli i 5 podań kończących.

Sebastian Waszczuk ustrzelił z kolei dublet w wygranym spotkaniu z FC DrTusz 4:3, dając zwycięstwo swojej drużynie na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego. Wygrana, która pozwoliła przeskoczyć ekipę Rudego w tabeli i zająć ostatecznie 14 miejsce w Prologu PLP.