TOP6, 2 LIGA ( 6. kolejka) – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP6, 2 LIGA ( 6. kolejka)

Czy można puścić dwa gole i zostać bohaterem meczu? Oczywiście, że tak i w niedzielę udowodnił to Krystian Piećko z Konceptbudu. W spotkaniu z Ramisem wydatnie pomógł zatrzymać nawałnicę atakujących przeciwnika. Dzięki temu „Budowlani” ciągle utrzymują kontakt z czołówką. Wyglądana to, że ich problemy z obsadą pozycji bramkarza zostały wreszcie rozwiązane.

Formację obronną ustawiamy od Damiana Czyżewskiego z ZPS Biaform. Obrońca, który swoją skutecznością przyćmił nawet Tomka Jasielczuka musi zostać wyróżniony. Do tego opalenizna na „Czyżyka” powodowała konsternację w szeregach przeciwnika którzy zdawali się myśleć, że grają przeciwko afrykańskiemu diamentowi 😊

FC Grubassy coraz pewniej czują się w naszej lidze i w spotkaniu z Mają Rozmach liczyli na pierwsze zwycięstwo. Problem w tym, że popularny „Mumin” (Marcin Chodkiewicz, przyp.red) nic o tym nie wiedział i już w pierwszej minucie wykorzystał sytuację powstałą po akcji Piotrka Biełasza. Później dołożył jeszcze jedno trafienie i 3 punkty wędrują do „Rozmachowców”

Najpierw pomógł FC Bankietowi w „wyważeniu drzwi” Ekstraklasy w Beach Socerze, natomiast w niedzielę wydatnie przyczynił się do pierwszego, ale przekonującego zwycięstwa Intaf-u w tym sezonie. Graczem tym jest Illia Savich. W spotkaniu z Walecznymi Orłami pomimo deszczowej pogody pokazywał znakomitą kontrolę na piłką. W protokole zaś na przy jego nazwisku bramka i asysta. Jesteśmy już ciekawi co pokaże na hali.

Marcin Sarosiek z Vesty błysnął w spotkaniu z Wiarą Piasta II. Doskonała szybkość i kontrola nad piłką pozwoliła mu na strzelenie dwóch bramek. Do tego znakomicie współpracował z Ademem Ozatecem. Dzięki temu marzenia o awansie nabierają coraz wyraźniejszych kształtów.

Nie sposób by najlepsze spotkanie tej kolejki nie miało swojego przedstawiciela w naszym zestawieniu. Tomasz Sołowiej z Bosch Service Tech-Car swoimi golami pomógł w pogoni za faworyzowanym FC Dr Tuszem. Hattrick dał cenny punkt, dodatkowo Tomek uratował Pawła Moskala, który nie wykorzystał rzutu karnego. Pawełku duże piwko koledze się należy 😊