Wesprzyj PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Wesprzyj PLP!

Początek roku kalendarzowego to zawsze czas rozliczeń podatkowych dla każdego z nas.
Stowarzyszenie Promocji Sportu będące Organizatorem Podlaskiej Ligi Piłkarskiej od roku 2009 jest Organizacją Pożytku Publicznego, a co się z tym wiąże można przekazywać mu 1% od swego podatku.
Przez niemalże 13 lat naszego istnienia, co roku wspieramy wiele inicjatyw mających swe sportowe podłoże. Naszym pierwszym „dzieckiem” była istniejąca do dziś strona www.jagiellonia.net, dedykowana kibicom Żółto-Czerwonych.
Od kilku lat pod naszymi skrzydłami jest jeden z najprężniej działających ośrodków „Kibice Razem” w Polsce. Nieustannie wspieramy w naszym regionie sport amatorski, czego finalnym skutkiem było powstanie w ubiegłym roku Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.
Od początku staramy się by były to jak najbardziej profesjonalne i prestiżowe rozgrywki piłkarskie dla piłkarzy-amatorów w naszym całym regionie północno-wschodniej Polski.
Wy, jako uczestnicy tych rozgrywek sami możecie wyciągnąć wnioski z tego co zdołaliśmy wykonać jako PLP od maja ubiegłego roku. Porównać to jak bywało niegdyś w naszym piłkarskim światku a jak obecnie to wygląda.
Jako Organizatorzy tych rozgrywek cieszymy się z każdego przychylnego słowa jakie do nas licznie kierujecie i ze swej strony możemy zapewnić, że to czego doświadczyliście dotąd wcale nie jest dla nas poprzeczką ustawioną na najwyższym poziomie. Wciąż udoskonalamy pewne kwestie jak i sami siebie w tym co robimy.
Od pierwszego dnia powtarzamy, że my jesteśmy dla Was ale także Wy jesteście dla nas. Nic o Was bez Was!
Jeśli podoba się Wam formuła naszych rozgrywek i to jak to robimy, chcecie dalszego rozwoju PLP, macie chęć i dobrą wolę, przekażcie swój 1% i wpiszcie na zeznaniu rocznym w odpowiedniej do tego rubryce:
Stowarzyszenie Promocji Sportu
KRS: 0000250304

Z góry dziękujemy za każde złożone zeznanie podatkowe za rok 2021 z przeznaczeniem dla nas 1%.
Zapewniamy, że każda zgromadzona w ten sposób złotówka zostanie uczciwie przekazana w celu dalszego rozwoju Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!