Województwo Podlaskie Sponsorem Tytularnym II Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Województwo Podlaskie Sponsorem Tytularnym II Edycji PLP!

Od dziś zacznie się zmieniać nasza witryna internetowa dedykowana rozgrywkom, ale zamieszczać też będziemy informacje odnośnie wznowienia rozgrywek jak również przedstawiać będziemy naszych Sponsorów i Partnerów II Edycji PLP.
Niektórych już znacie z pierwszego roku naszej działalności – pozostają z nami i wspierają nas dalej, ale będą też nowi, którzy nas zauważyli i postanowili wesprzeć swymi środkami, by ewolucja Podlaskiej Ligi Piłkarskiej trwała w najlepsze.
Zaczynamy od naszego najważniejszego Partnera, Sponsora Tytularnego naszego rozgrywek – Województwo Podlaskie.
Na naszej uroczystej Gali w Supraślu pojawił się we własnej osobie Marszałek Artur Kosicki.
To był dla nas duży zaszczyt przywitać go ze sceny i osobiście podziękować za wsparcie, którego nam udzielił rok temu ale przede wszystkim za zaufanie, którym nas i nasz projekt piłkarski wtedy obdarzył.
Sam przecież podczas swego przemówienia przyznał:
„Gratuluję wspaniałej inicjatywy. PLP to wspaniałe przedsięwzięcie. Kiedy do mnie Panowie przyszliście z pomysłem miałem obawy jak to będzie funkcjonować, ale funkcjonuje świetnie. Oglądałem kilka meczów i jestem pod wrażeniem poziomu rozgrywek”.
Na koniec dodał:
„Mogę jednocześnie obiecać, że nadal będziemy wspierać PLP, aby ta inicjatywa mogła się rozwijać”.
Panie Marszałku, Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku – dziękujemy jeszcze raz za zaufanie, wsparcie i fantastyczną, partnerską współpracę przez pierwszy rok istnienia Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.
Ze swej strony możemy jedynie obiecać, iż z osiągniętego przez nas poziomu rozgrywek nie zamierzamy schodzić i dalej z dumą będziemy reprezentować nasz Region na boiskach piłkarskich nie tylko Białegostoku ale także Polski.

Moi Drodzy,
Województwo Podlaskie Sponsorem Tytularnym II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!