Zapowiedź 8 kolejki II ligi – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź 8 kolejki II ligi

Po emocjach związanych z Płock Cup a także grudniowo-styczniowym świętowaniem- pora wrócić na halę VI Liceum Ogólnokształcącego. Zaczynamy w niedzielę zaległym spotkaniem Adampolu z Multicco ( 11:20) a później czas na drugą ligę ( od godziny 12:00 do 16:00). Oto, co czeka Nas na II-ligowym froncie :

12:00

W samo południe naprzeciwko siebie staną zespoły CF Bojary i FC Kentucky. Głównym pytaniem jest to, czy Błażejek i jego „Kurczaki” wdrożą w życie postanowienie noworoczne i zaczną grać z nominalnym bramkarzem ( wieści z szatni mówią, że tak, mają ich nawet trzech…). Jeśli coś pójdzie nie tak, to Adam Puchajda i Łukasz Kalinowski mogą to bezwzględnie wykorzystać i podreperować swoje statystyki w klasyfikacji kanadyjskiej.

12:40

Jako następni na parkiecie pojawią się drużyny Forteca Paintball i CEDC Polmos. Pojedynek zapowiada się jako rywalizacja liderów, czyli Paweł Lewandowski vs Francesco Guarrera. Wcześniejsze mecze wskazują, że to „Lewy” ma lepszych partnerów, jednak kapitan „Polmosowców” poczynił kilka transferów, więc po przerwie możemy zobaczyć inne oblicze zespołu z Elewatorskiej.

13:20

W pojedynku pomiędzy PTH Maltrans i FC Pyskaci faworyt wydaje się być jeden. Arek Cichoński, Michał Grodzki i Michał Wigda już pewnie myślą ile bramek dopiszą do swoich statystyk indywidualnych jednak w 5 kolejce podobnie myśleli gracze CEDC. Dużo będzie zależało od postawy Daniela Lewkowicza w bramce „Pyskatych”. Dodatkowe pytanie, czy dwa nowe nazwiska w ekipie z Knyszyna okażą się faktycznymi wzmocnieniami, czy uzupełnieniem składu ?

14:00

Mecz Cooltura Taxi z Ramisem zapowiada się równie ciekawie. Faworytem zdają się być „Taksówkarze” z będącym w rewelacyjnej formie Piotrkiem Zubryckim. Jeśli chodzi ekipę „Siwego” zagwozdką jest stan regeneracji po urodzinach Szymona Marciniaka w trakcie Płock Cup 😊.  Możemy się również spodziewać wielu efektownych interwencji stałych bywalców naszych nominacji, czyli Grześka Masłowskiego i Kamila Markowskiego. Który z nich wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku ?

14:40

Spotkanie pomiędzy Santosem i Konceptbudem niewątpliwie zapowiada się jako najciekawsze starcie 8 kolejki w 2 lidze. Wydaje się, że jeśli ktoś może urwać punkty Santosowi to właśnie ekipa „Budowlanych”. Naprzeciwko drużyny Krzyśka Mojsika stanie zespół z futsalowcem z krwi i kości. Darek Gołdowski, bo o nim mowa,  wiele sezonów spędził na parkietach i będzie sporym zagrożeniem bramki „Dawsona”. Rewelacja Pucharu Polski będzie musiała wznieść się na wyżyny umiejętności, by strata punktów nie stała się faktem.

15:20

Starcie Bestrada Pub Rajkom Choroszcz i KS Grabówka Old Boys zapowiada się jako mecz najbardziej nieprzewidywalnych drużyn w lidze. Potrafią zagrać rewelacyjne spotkanie, by w następnej kolejce oddać punkty będąc faworytem. Dużo będzie zależało od skuteczności liderów obu zespołów czyli Przemka Backiela i Tomka Jasielczuka. To co, remisik… ?