Zapowiedź weekendu – grupa B – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź weekendu – grupa B

Double Gameweek czeka nas również w grupie B

Dwie drużyny zagrają jednak tylko po jednym meczu – mowa tu o LXT Poltank oraz Top Auto.
Ci pierwsi zmierzą się w niedzielę o godzinie 16:20 z dotychczasowym liderem 4Technology. Poltank w dwóch kolejkach miał nie lada problem z zebraniem składu, który z powodzeniem walczyłby o jakąkolwiek zdobycz punktową. Co gorsza, ze składu wypadł im „Goro” i na papierze to obecny lider jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Top Auto natomiast czeka nie lada wyzwanie. Oto bowiem z oddalonego o 30 kilometrów Knyszyna dochodzą głosy, że Fc Pyskaci zbiorą swój optymalny skład ( oczywiście za wyjątkiem zawieszonego za czerwo Lewkowicza) z Chmielewskim na czele. Ciekawi jesteśmy jak z białostocką publicznością przywita się ów golleador, który przed sezonem mówił wprost, że zdobycie korony króla strzelców to wręcz obowiązek. Top Auto to doświadczona drużyna i zapewne będzie chciała wykorzystać lukę na bramce Pyskatych. W poprzedniej kolejce gładko pokonali Piłkarzy po przeszczepie, którzy to zwyciężyli Pyskatych, więc zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie. Ich mecz w sobotę 29 maja o godzinie 16:20.

Rajkom Choroszcz czeka ciężki piłkarsko weekend. Na jego przywitanie o godzinie 13:50 w sobotę zmierzą się z Tim Aquapomp a zakończą spotkaniem z Aptelem w niedzielę o godzinie 18:50. To może być prawdziwy test ich potencjału, bowiem obie ekipy, z którymi przyjdzie im się zmierzyć są na pewno wymieniane w gronie faworytów do mistrzowskiej czwórki. Po dwóch kolejkach wyróżnia się szczególnie dwóch zawodników z Rajkomu – Damian Bruliński ( prowadzący w klasyfikacji kanadyjskiej – gol i 4 asysty) oraz Sebastian Waszczuk – zdobywca 3 goli i 1 asysty. Czy powiększą swój dorobek ?

Tim Aquapomp natomiast po zeszłotygodniowej porażce w meczu kolejki z 4Technology na pewno zechce się odbić i wrócić na zwycięskie tory. Dwa mecze wśród których Rajkom oraz Piłkarze po przeszczepie dają na to nadzieję, jednak w obydwu przypadkach boisko nie będzie usłane różami… Tim narazie z jednym zwycięstwem, bez Bodzia w składzie, grający na dwa fronty… Na pewno ciężki weekend, ale kto mówił, że będzie łatwo ??

Piłkarze po przeszczepie oprócz wspomnianego Tim Aquapomp’u ( w niedzielę o 14:40) zagrają jeszcze w sobotę ( również o 14:40) z Margo Adrenaliną. Napisać, że nie będą mieli łatwego zadania, to jak nic nie napisać. Tim i Margo Adrenalina to wręcz tuzy amatorskiego światka piłkarskiego a nowicjusze z „PPP” dopiero zamierzają wejść na salony. Czy w ten weekend zapłacą frycowe ?

Najciekawiej z sobotnich spotkań grupy B zapowiada się mecz 4Technology z Aptelem ( godzina 15:30). Obecny lider odprawił już z kwitkiem innych faworytów ( Margo Adrenalinę i Tim) i tym razem postara się pokrzyżować plany ekipie Jacka Borowskiego. Rafał Trusiewicz może mieć pełne ręce roboty, bowiem w swoim pierwszym meczu „aptelowcy” zaaplikowali swoim rywalom aż 7 goli. W sobotę okaże się, czy był to tylko jednorazowy występek, czy potwierdzenie wysokich aspiracji i formy Aptelu.

O godzinie 15:30 w niedzielę 30/05 odbędzie się natomiast mecz kolejki nr. 4. Naprzeciw siebie staną Fc Pyskaci ( już z nominalnym bramkarzem w składzie) i Margo Adrenalina. Faworytem na papierze są piłkarze Margo, ale to drużyna z Knyszyna jest zagadką dla wszystkich. W pełnym składzie mogą być groźni a ich niebywałym plusem jest to, że każdy przeciwnik ma u nich białą, niezapisaną kartkę – czy to Tim, Poltank czy właśnie Margo Adrenalina. Ten mecz będzie transmitowany na żywo, więc Gromek i spółka będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. W ich szeregach zabłysnęli ostatnio Panowie ” Ko-Ko-Ko”, czy i tym razem podziobią swoich przeciwników ? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Arenę Kluka w najbliższą niedzielę.

[yop_poll id=”3″]