1. LIGA – TOP 5, kolejka numer 6. – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

1. LIGA – TOP 5, kolejka numer 6.

Graficznie wygląda to tak :

Pięknie, nieprawdaż ?

Norbert Kamieński – człowiek, który zatrzymał Santos. Może nie tak groźny jak w poprzednich turniejach, ale to wciąż klasa sama w sobie. Przyszli właściwie na galowo, ale „Norbi” nie dał się zaskoczyć i przez pełne 30 minut meczu ratował z opresji swoich kolegów. Trzy punkty dopisane po stronie PTH Maltrans to zdecydowanie zasługa ich golkipera.

Paweł Chitruszko – rzadko, naprawdę rzadko zdarza się, by zawodnik schodzący z boiska bez wpisanych G i A zostaje MVP spotkania, ale takiej sztuki dokonał właśnie Paweł Chitruszko z Multicco Group. Ileż on zostawił serducha, ileż sił stracił w pojedynkach z zawodnikami FC DrTusz’a to wie pewnie tylko on sam…

Grzegorz Szmurło – bo jak w meczu na szczycie notujesz dwa trafienia po zabójczych kontrach, to jak masz się nie znaleźć w drużynie kolejki ? Psy szczekają a 4Technology jedzie dalej… Chyba czas najwyższy uwierzyć, że to może być ich sezon…

Robert Krysztopik – niewiele czasu potrzebował Robert na ponowną aklimatyzację w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej. W dwóch pierwszych spotkaniach jeszcze nieśmiało, ale w trzecim już odrobił z nawiązką i pierwszy hattrick w barwach Adampolu stał się faktem.

Kamil Kupiec – długo w sezon halowy wchodził również popularny „Tuniek” z Hurtowni Krokus, który w meczu z Poltankiem rozdziewiczył swoje statystyki w obecnym sezonie. Co prawda to tylko jeden gol, ale dołożył do niego mnóstwo udanych przechwytów, dzięki którym „Krokusy” prowadziły grę i raz za razem groźnie atakowały bramkę strzeżoną przez Sebastiana Gila.