13. kolejka – TOPY – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

13. kolejka – TOPY

II LIGA.

Jakub Wilczyński – jak opisał Osmar na swoim profilu, dobry bramkarz w futsalu to połowa sukcesu. W niespodziewanej wygranej nad Bajagą dyspozycja Kuby była nieoceniona. Skapitulował tylko raz, ale i tak był najlepszym aktorem tego widowiska.

Paweł Kapłunow – kiedyś z musu bramkarz, dziś zaczyna przesuwać się coraz wyżej 😊. Nie dość, że sprawiał przeciwnikom ogromne kłopoty w defensywie to jeszcze zapisał na swoim koncie bramkę i asystę a Progress podobnie jak Paweł… przesuwa się coraz wyżej w ligowej tabeli…

Marcin Twardowski – niesamowity comeback Wiary Piasta w meczu z CEDC to zdecydowanie zasługa Marcina. Trzy bramki i dwie asysty to rewelacyjne statystyki. Oj po takim meczu masaż- wydaje się być konieczny 😊

Krystian Kryński – Ramis co jakiś czas prezentuje młodych adeptów futbolu. I jednym z nich jest „Krycha”. Prawdziwe „żywe srebro” na parkiecie. W meczu Unibepem piękna bramka dająca remis (co ciekawe po podaniu taty Jacka).

Tomasz Jasielczuk – kolejne zestawienie TOP i znowu „Jasło” 😊 Dwie bramki i asysta pomogły w pokonaniu Mają Rozmach. Czy z taką formą swojego lidera Biaform podejmie rękawicę w boju o miejsce barażowe?

I LIGA

Mateusz Rutkowski – jeśli Bosch myśli o utrzymaniu się w elicie to potrzebuje takich występów „Rutka”. Kilkukrotnie w niesamowity sposób zatrzymał graczy Dr Tusza i wygląda, że już wycyrklował aerodynamikę z nową fryzurą 😊

Zbigniew Jurowczyk – tutaj najlepiej sprawdziło się powiedzenie „lepiej mądrze stać niż głupio biegać”. Zbyszek kierował defensywą i dopiero w końcówce meczu przesunął się wyżej i dołożył nogę kierując piłkę do siatki. Za to będzie mógł delektować się kawą i słodkościami od „Miśka”

Sebastian Żebrowski – pierwsze zwycięstwo Santosu stało się faktem. W pokonaniu Vesty spory udział miał „Żebro”. Twardo stojący na nogach, skuteczny w odbiorze i z kluczową asystą do „Samoja”.

Damian Bruliński – Chyba widzimy ponownie najlepszą wersję „Brulina”. Gol, trzy asysty i niesamowity timing pozwoliły na zdemolowanie Top Auto. Jest w takiej formie, że Maltrans może się obawiać czy nie przechwycą go do MLS w trakcie wyjazdu za ocean 😊

Piotr Muśko – do kontry trzeba umieć biegać. Piotrek pokazał, że nie jest mu to obce i znakomicie wykańczał wszystkie szybkie ataki CF Bojary. Zakończył mecz z trzema bramkami, asystą i pomógł umocnić się drużynie na podium.