3. kolejka I ligi – zapowiedź. – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

3. kolejka I ligi – zapowiedź.

I LIGA – niedziela 12/05

13:30 Poltank vs. M-Fire
Niedzielne granie rozpoczniemy z grubej rury. Poltank vs. M-Fire, liczymy na pojedynek Mariusz Waslewski kontra Patryk Fabiszewski. Dwa zupełnie różne style gry i sposoby na zdobywanie punktów. Jeśli Poltank będzie miał trochę ludzi na zmianę, to może być ciekawie – z M-Fire bowiem trzeba się trochę nabiegać…

14:20 Mają Rozmach vs. Hurtownia Krokus
Na papierze pojedynek Dawida z Goliatem. Beniaminek kontra mistrz, młodość kontra doświadczenie i wyrachowanie. Każdy wynik inny niż zwycięstwo „Krokusów” uznać trzeba będzie za mega sensację. Czy gospodarze pokażą rozmach, czy jednak za wysokie progi na Rozmachu nogi  ? ?

15:10 FC DrTusz vs. INTaF
Wszystko jak zwykle – zależeć będzie od liczebności i jakości składu. Doktorki niezbyt dobrze weszły w sezon i pomimo trzech punktów w tabeli ani razu nie schodzili z areny Kluka jako zwycięzcy. INTaF póki co ma za sobą mecz z Hurtownią, po którym ciężko stwierdzić na co będzie ich stać. Na pewno nie było zachwytów jak na hali. Mecz idealny na podreperowanie morali przed kolejnymi spotkaniami.

16:00 Multicco Group vs. TiM Tombud
Najbardziej nieobliczlna drużyna w I lidze – Multicco Group podejmie TIM Tombud, który początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Chociaż żółto – czerwoni czują się na trawie jak ryby w wodzie, to na koncie póki co okrągłe zero. Multicco to zawsze jedna, wielka niewiadoma – ilościowa, bramkarska… Mecz zagadka.

16:50 PTH Maltrans Znienacka vs. 4Technology
Gramy z Miśkiem – oto spotkanie, które podamy Wam do kawki. Zapowiada się zacięty mecz – chyba… W ostatniej kolejce Maltrans był faworytem z grającym bez zmian i nominalnego golkipera Multicco a… przegrał z kretesem. 4Technology również musiało uznać wyższość Bajagi, jednak szczęśliwie dla nich – zdobyli komplet punktów za grę nieuprawnionego zawodnika. Obie ekipy mają więc coś do udowodnienia – nie tyle Nam, co po prostu sobie. Czekamy z niecierpliwością. Pojedynek meczu… Damian Bruliński kontra Grzegorz Szmurło… Czy również pomiędzy Nimi rozstrzygnie się walka o voucher na pyszną kawkę od Naszego Miśka ??

17:40 Adampol Glovis vs. Aptel
Historia pokazuje, że nie ma łatwiejszego rywala dla Adampolu niż Aptel. Mecz na szczycie – oba zespoły z kompletem punktów, ale oba również odmienione. Adampol bez Dominika Niemyjskiego, za to z „Niegosiem” w składzie. „Dżacek” z mega zaciągiem z byłego Santosu. Czy 12.05 zmieni się bieg historii i Aptel przełamie złą passę ?

18:30 FC Bajaga vs. Top Auto
Trzecią kolejkę zakończymy nie mniej ciekawie, niż rozpoczniemy. Bajadze szczerze współczujemy – na pewno nie jest łatwo poukładać głowę gdy wiesz, że na boisku byłeś lepszy i powinieneś mieć 6 punktów w ligowej tabeli, a przez nieuwagę masz ich 0 i zaczynasz właściwie wszystko od początku. Mecz z Top Auto będzie miał więc kolosalne znaczenie – zwycięstwo pozwoli Bajadze szybko wskoczyć na poprzednie, zwycięskie tory – porażka może pogłębić marazm, w którym obecnie się znaleźli. A przeciwnik przecież nie byle jaki… Top Auto to od kilku lat czołówka amatorska w naszym mieście a w jedynym dotychczas rozegranym meczu rozstrzelali Tusza w stosunku 7:2…