7. kolejka, I LIGA – niedziela 25.06 – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

7. kolejka, I LIGA – niedziela 25.06

Niedzielne granie i od razu mecz, który nie ma zdecydowanego faworyta. Zarówno Santos jak i Multicco w obecnym sezonie poniosły tylko jedną porażkę i plasują się w czubie I-ligowej tabeli. Ostatni pojedynek między tymi drużynami to… gładkie 6:0 dla Multicco i to na hali, gdzie Santos czuje się jak w domu… Natomiast poprzedni mecz na Kluka to santosowa masakra, 5 goli Mateusza Kondraciuka i gładkie 9:2… Jak będzie tym razem ? Czy „Mati” znowu odpali, czy może Multicco zagra koncert jak na hali VI LO ? Dla Santosu to ostatni mecz przed wakacjami – dodatkowa motywacja, by nie stracić kontaktu z czołówką.

O 14:50 czekają nas motoryzacyjne derby – tak bowiem można zapowiedzieć spotkanie Cooltury Taxi z Top Auto. W lepszych humorach na pewno przystępować do niego będą „taksówkarze”, którzy w ostatniej kolejce zremisowali z Rainterem. Przed sztabem szkoleniowym „Opelków” ciężkie zadanie – wszak trzeba dźwignąć z ziemi leżące po porażce 1:8 morale zawodników. Czekamy na przebudzenie Skrzypka, czekamy na wspaniałe widowisko. Niech wygra lepszy !

Narew Choroszcz już po sezonie ligowym, więc w spotkaniu Rajkomu z Rainterem faworytem będą Ci pierwsi – o ile zaciąg z Narwi stawi się na Kluka. Rainter wciąż czeka na premierowe zwycięstwo w I lidze – właściwie tylko Oni nie dostąpili tego zaszczytu. Mają kim postraszyć, mają też potencjał, by w tej lidze bić się jak równy z równym z każdym zespołem – co pokazali chociażby w meczu z Santosem. A Rajkom… Ostatnio można powiedzieć, że w pojedynkę M-Fire załatwił Robert Krysztopik… Jeżeli jutro otrzyma wsparcie, to może być podobnie. Mamy nadzieję, że obie ekipy przyjdą w najsilniejszych składach a zrzeszeni odłożą urlopy na lipiec…

16:30 mecz CF Bojary z Hurtownią Krokus. Młode Wilki kontra Stare Wygi… Polot i finezja, kontra siła i doświadczenie. Na papierze to „Krokusy” są faworytem, ale tydzień temu liderujący Aptel też takowym był… Teraz to Hurtownia jest faworytem, więc pytanie nasuwa się samo… Czy historia powtórzy się w ten weekend ? CF Bojary zechcą być Janosikami I ligi ?

Gramy z „Miśkiem” tym razem o godzinie 17:20. Bo jak mogłoby być inaczej, gdy naprzeciwko siebie stają Adampol Glovis oraz Aptel ? Dotychczasowa historia spotkań pomiędzy Nimi jest aż dziwnie jednostronna – wszystkie cztery mecze wygrał Adampol, w większości z nich Aptel stanowił dla nich tło. W III edycję lepiej weszli jednak podopieczni „Dżacka” – do zeszłego tygodnia bezsprzecznie liderowali w tabeli, ale obecnie zmagają się z plagą kontuzji swoich liderów. Kto w meczu z Adampolem weźmie ciężar gry na swoje barki ? Co na to spotkanie wymyśli „Kondziu” ? Ostatnio był Batman, to może czas na Robina ? ? Nie możemy się doczekać !

Na koniec dnia, o godzinie 18:10 zaserwujemy Wam nieobliczalne widowisko, albowiem zarówno 4Technology jak i Tim Aquapomp takimi właśnie drużynami są. Potrafią zagrać pięknie dla oka i skutecznie – innym zaś razem wyglądają tak, jakby przeszli obok meczu. „Technologiczni” pojawią się na Arenie Kluka po prawie miesięcznej przerwie ! Ciekawe jak wpłynie to na ich dyspozycję… Tim po zwycięstwie w ostatniej kolejce z Adampolem na dobre usadowił się w czołówce I-ligowej tabeli. Potencjalne zwycięstwo z 4Tech’em może zapewnić im dobre nastroje przed zbliżającymi się wakacjami… Dotychczasowy bilans spotkań pomiędzy Nimi ? 2 zwycięstwa TIM’u, również 2 zwycięstwa 4Technology i jeden remis… Powodzenia wszystkim typującym 😉

Mecz PTH Maltrans z M-Fire został rozegrany awansem w poprzedni weekend. Wynik 2:2.