8. kolejka / I LIGA – zapowiedź – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

8. kolejka / I LIGA – zapowiedź

Pauzy liderów, gorące mecze sąsiadów w tabeli -to wszystko czeka Nas już w najbliższą sobotę. Ostatnią przed wakacjami…
Tylko sześć spotkań zobaczymy w VII kolejce I ligi. Do pauzującego Aptela doszedł jeszcze przełożony ze względu na turniej drużyny M-Fire mecz tejże drużyny z liderami I ligi – Hurtownią Krokus. To sprawia, że „Krokusy” wakacje spędzą dzierżąc fotel lidera i komplet punktów na koncie. Czy taka zdobycz zbytnio nie rozleniwi naszych orlikowych dominatorów ?

13:30 PTH Maltrans Znienacks vs. TIM Tombud
No nie takiej rundy wiosennej oczekiwały obie ekipy. Siedem punktów na koncie zarówno jednych jak i drugich, przebijające się problemy kadrowe a przed Nami ostatni weekend czerwca. Może być pojedynek w 35 stopniowym upale 6 vs. 6 ?? Pewnie, że może. Kursy na takie rozwiązanie malutkie, my też długich ławek rezerwowych się nie spodziewamy. Faworytami po ostatniej kolejce będzie raczej Maltrans.

14:20 Mają Rozmach vs. FC DrTusz
Coś tam ze sobą wspólnie pograli, coś tam posparowali – teoretycznie znają się jak łyse konie. Możemy być świadkami piłkarskich szachów – możemy równie dobrze mieć otwarty mecz. Część zawodników wyjedzie zapewne na Swampions Soccer League, tym bardziej ciekawi Nas w jakich składach przyjdzie Nam oglądać obie ekipy.

15:10 Adampol Glovis vs. Multicco Group
Pojedynek sąsiadów w tabeli, ale kadrowo zupełnie na przeciwległych biegunach. Adampol przeważnie dwoma składami, Multicco zaś czuje się dziwnie i czasami mamy wrażenie, że grają gorzej gdy mają więcej niż sześć osób. Różnie to wychodzi, ale jeśli w zapowiadany upał goście przyjdą bez zmian to może czekać ich ciężka przeprawa. Jeśli Adampol zgarnie trzy punkty, to wykrystalizuje Nam się pierwsza trójka i grupa pościgowa na drugą rundę…

16:00 CF Bojary vs. Top Auto
O a tu akurat może paść sporo bramek. Obie drużyny z inklinacjami do ofensywnej gry, obie z piłkarzami umiejącymi zrobić różnicę właśnie z przodu. Mało tego – zarówno Bojary jak i Top Auto z dwoma, kolejnymi zwycięstwami w lidze i jak dla Nas to najciekawiej wyglądające spotkanie tego dnia.

16:50 4Technology vs. Poltank
Gdzieś zacięła się technologiczna maszyna z parkietów VI LO… Dość powiedzieć, że ostatnie zwycięstwo ” na boisku” 4Technology odniosło… w pierwszej kolejce orlikowego sezonu, czyli ponad dwa miesiące temu ! Poltank zresztą nie pozostaje im dłużny, tu jest nawet jeszcze gorzej – pięć, kolejnych porażek i widmo spadku zaczęło być całkiem realne. Mamy więc typowy mecz o wszystko, mecz o 6 punktów i o ciut spokojniejsze wakacje.

17:40 FC Bajaga vs. INTaF
Sytuacja Bajagi jest jaka jest, wszyscy wiemy dlaczego tu a nie wyżej. Chcąc realnie móc powalczyć o ligowy byt spotkanie z INTaF’em wygrać muszą. Zalążki tego widać było przed tygodniem, gdy jak równy z równym walczyli z trzecim w tabeli Adampolem. INTaF bez Samsonova i Savicha wygląda dużo gorzej a ich gra jest schematyczna. Czy tym razem ich liderzy zawitają na Kluka ?