8. kolejka II LIGI – zapowiedź – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

8. kolejka II LIGI – zapowiedź

Ta ostatnia niedziela… i wakacje !

Niedzielne popołudnie spędzimy w gronie II-ligowców, meczu z „Miśkiem” i będzie można udać się na zasłużone wakacje. Co Nas czeka w 8. kolejce gier ?

13:30 Bosch Service Tech-Car vs. Unibep Bielsk Podlaski
Ciężko znaleźć Nam coś, na czym moglibyśmy budować wiarę w to, że Unibep ruszy przed wakacjami do odrabiania strat. Pogrążony w marazmie zespół z Bielska Podlaskiego czeka kolejny, ciężki bój, bowiem na ich drodze stanie spadkowicz z I ligi. Drużyna Bosch’a póki co plasuje się w środku stawki, ale w meczu z Unibepem liczą na łatwe 3 punkty i spokojny okres wakacyjny.

14:20 CEDC Polmos Białystok vs. Wiara Piasta II
Zapowiada się mega ciekawie – czwarty w tabeli CEDC zmierzy się z piątą Wiarą Piasta II, która kontynuuje świetną passę czterech, kolejnych zwycięstw z rzędu. Może być to również pojedynek dwóch znakomitych snajperów – Damiana Chilmona oraz Marcina Twardowskiego. Wynik może pójść w każdą stronę.

15:10 Ramis vs. GTS Nowa Wygoda
Historia spotkań zawiera tylko jeden rekord – 2:2. GTS podbudowany zeszłotygodniowym, premierowym zwycięstwem zechce pójść za ciosem. Z drugiej strony Ramis, który w meczu z Hanbudem nie wyglądał źle, ze świetnym Boguszem w bramce. To może być prawdziwy test dla zawodników z Nowej Wygody.

16:00 OSMAR vs. FC Progress Białystok
Oba zespoły dzielą jedynie trzy punkty w ligowej tabeli, ale powiedzieć trzeba sobie szczerze, że to Osmar wygląda o niebo lepiej w tym sezonie. Progress nie wygrał od czterech spotkań, konkurencja ucieka a za nimi coraz mniej zespołów. Trzeba zacząć zdobywać punkty tu i teraz, ale wakacje na pewno nie będą spokojne…

16:50 Hanbud vs. Vesta
„Gramy z Miśkiem” tym razem w niedzielę, w drugiej lidze. Zapowiadają się niezwykłe emocje i zacięte spotkanie. Hanbud jest już jedyną, niepokonaną drużyną na tym szczeblu rozgrywkowym, Vesta rozegrała zaś jedno spotkanie więcej i ma, tak jak ich rywale – 16 punktów na koncie. Zwycięzca tego meczu zapewni sobie miejsce na „pudle” po pierwszej rundzie i lepszy start na jesienne wznowienie rozgrywek.

17:40 Konceptbud vs. FC Grubassy
Przed sezonem w ciemno stawialibyśmy wszystkie oszczędności na gospodarzy tego meczu. Grubassy jednak zaskoczyły nas w bardzo, pozytywny sposób i po inauguracyjnej „wtopie” przyszły mecze dobre, bardzo dobre i 10 punktów w ligowej tabeli. To dziś dwa razy więcej niż na koncie Konceptbudu, który przed tygodniem wygrał dopiero po raz pierwszy w tym sezonie…

18:30 ZPS Biaform vs. Waleczne Orły
Ależ Oni lecą, proszę Państwa ! Lider II-ligowej tabeli nie ogląda się na siebie i pewnie prowadzi w ligowej tabeli. W ósmej kolejce przyjdzie im zmierzyć się z Biaformem, który przed tygodniem poniósł pierwszą porażkę w sezonie. Moment jest więc idealny, by dobić napoczętego rywala i wakacje spędzić na fotelu lidera II-ligowych rozgrywek.