Delikatesy u Chłopców Partnerem I MP Pn.-Wsch.! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Delikatesy u Chłopców Partnerem I MP Pn.-Wsch.!

Emocje związane z Ligą Szóstek już za nami, czas teraz się skupić w 100% na tym co będzie się działo w nadchodzący weekend przy Arenie Kluka.

Zapowiada się bowiem pasjonujący event piłkarski przy udziale drużyn z różnych zakątków Polski Północno-Wschodniej.

Cudze chwalicie, swego nie znacie – tak w skrócie można przedstawić kolejnego partnera zbliżających się Mistrzostw Polski – Delikatesy u Chłopców – Zakupy na dowóz Kilkadziesiąt sklepów działających pod szyldem „Lewiatan” na terenie Województwa Podlaskiego gwarantują zawsze świeże produkty i konkurencyjne ceny. Zakupy, które można zrobić również w niedzielę, a co najważniejsze – bez wychodzenia z domu. My zamawiamy a chłopaki dowożą – szybko, tanio i profesjonalnie. A jak trzeba – to i promocję zafundują. Działali w czasie pandemii – działają również i teraz. Zachęcamy więc do odwiedzenia strony http://delikatesyuchlopcow.pl/ i zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu. Śmiało, przekonajcie się jakie to proste!

Poza tym chłopaki doskonale czują sport a szczególnie piłkę nożną a z takimi ludźmi u boku można przebrnąć razem przez najcięższe nawet czasy.

Delikatesy u Chłopców Partnerem I Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej Szóstek!

Partnerami Mistrzostw są również:

Województwo Podlaskie

Podlaski ZPN

Soccer Białystok

33 Krany. Craftb33r Tap Pub

Mazurski Browar

Predator Energy Drink