Dołącz do PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Dołącz do PLP!

Turniej Halowy I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej wchodzi za tydzień w decydującą fazę a przed nami, po zakończeniu wczorajszej, jeszcze zaległa 7. kolejka, po której nastąpi podział ligi na grupy mistrzowskie i spadkowe i pozostanie jedynie pięć gier na hali dla każdej z drużyn.
Wychodząc naprzeciw wielu zapytaniom uczestniczących w PLP drużyn i zainteresowaniu kilku nowych ekip rywalizacją w II Edycji, rozpoczynamy z dniem dzisiejszym zapisy do Ligi Szóstek!
Jej rozpoczęcie planujemy na weekend 07/08.05.2022 r. , oczywiście na Arenie Kluka – najlepszym obiekcie w Białymstoku, z którego użytkowania tak wszyscy jesteśmy zadowoleni.
Zasady rozgrywek się u nas nie zmieniają i takowych zmian nie przewidujemy w przyszłości, więc będziemy rywalizować nadal w dwóch ligach, tyle że nieco większych.
Pierwszeństwo zgłoszeń mają 24. drużyny uczestniczące w I Edycji a dla nowych mamy jedynie 4. miejsca!
Na zgłoszenia od naszych obecnych uczestników czekamy do dnia 6. lutego włącznie!!!


Nowe Drużyny mają natomiast czas na decyzję do 27. lutego włącznie, pod warunkiem iż jeszcze będą wolne miejsca!
Pierwsze cztery, których zgłoszenie otrzymamy będą mogły czuć się przynależne do naszej co raz większej społeczności a kolejne zostaną wpisane na listę rezerwową i przyjmowane ewentualnie w kolejności zgłoszeń w zamian za tych, którzy jednak zrezygnują z dalszej gry u nas z jakiegoś powodu.
Do końca lutego mamy zamiar skompletować obie ligi na całą II Edycję Podlaskiej Ligi Piłkarskiej a na tych, którzy nie zdecydują się w tym czasie na dołączenie do nas, drzwi do PLP zostaną zamknięte na głucho aż do przyszłego roku.
Tak więc, jeśli chcesz dołączyć wraz ze swoją Drużyną do świetnie bawiącej się na boiskach i halach społeczności PLP – masz teraz jedną, jedyną, niepowtarzalną szansę by to zrobić właśnie już od tego roku!
Gwarantujemy trudną do podrobienia jakość materiałów foto i video oraz innowacyjność w białostockim światku piłkarzy-amatorów, doskonałe areny sportowe, , najlepszych na Podlasiu sędziów i wybitnie fachową opiekę medyczną.
Najlepszych obficie nagradzamy nagrodami rzeczowymi a trofea, które są do zdobycia, same świadczą o profesjonalizmie i prestiżu naszych rozgrywek.
Jeszcze nas nie obserwujesz lub nie wierzysz, że to naprawdę istnieje?
Obserwuj nas na profilu FB: https://www.facebook.com/podlaskaligapilkarska
Zajrzyj na naszą witrynę: https://podlaskaliga.pl/
Obejrzyj materiały na naszym kanale w serwisie Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCd0p73Dp5Eya7c4tQ8EoLZA
Na tym co proponujemy na dzień dzisiejszy nie poprzestajemy. Wciąż pojawiają się u nas nowe pomysły na urozmaicenie naszych rozgrywek, które będziemy z czasem wprowadzać w życie. Dzień bez pracy ku jeszcze lepszej Podlaskiej Ligi Piłkarskiej to dla nas dzień stracony.
Nasz projekt stał się w ciągu 9. miesięcy jego istnienia produktem bardzo rozpoznawalnym i docenianym przez inne tego typu podmioty piłkarskie w Polsce. Poprzez powołanie Reprezentacji naszej ligi i jej udział w Płock Cup, weszliśmy z „butami” na mapę najbardziej cenionych i zauważalnych lig amatorskich w Polsce.

Co macie zrobić, by uczestniczyć w II Edycji PLP?
Wystarczy wysłać maila na adres: kontakt@podlaskaliga.pl, podając w jego treści nazwę drużyny i zgłosić swój akces!
W odpowiedzi na Wasze zgłoszenie otrzymacie informacje o przyjęciu Waszej drużyny wraz z dalszymi instrukcjami.

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ! TWÓJ CZAS W PLP WŁAŚNIE NADSZEDŁ!

ZAPRASZAMY!!!