„TOP’y” 11 kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

„TOP’y” 11 kolejki

Drużyny 11 kolejki w poszczególnych ligach :

I LIGA :

Najlepszym bramkarzem 11 kolejki nie mogliśmy nominować nikogo innego niż Damiana Sapiehę z drużyny Adampol Glovis. Przez cały mecz w pełni skoncentrowany nie dał się zaskoczyć graczom Margo Adrenaliny. Dodatkowo jego znakomity wyrzut uruchomił akcję, po której padła bramka rozstrzygająca wynik hitu kolejki i która wywindowała jego zespół na pozycję liderów I ligi.

Za defensywę odpowiada Adam Gąsowski z zespołu Aptel. W meczu z Poltankiem – podtrzymującym nadzieję na awans do grupy mistrzowskiej znakomicie poradził sobie z ciężarem gatunkowym spotkania. Do solidnej gry w obronie dołożył bramkę i asystę. Chciałoby się powiedzieć – wreszcie !

Gdy zaczyna się zima i mrozy to nikogo nie dziwi widok sopli. Jednak w naszej lidze „Sopel” dodatkowo jeszcze błyszczy 😊 Kamil Stoczko od wyjazdu do Płocka utrzymuje znakomitą dyspozycję. W meczu z 4Technology znakomicie napędzał ataki swoich kolegów i do tego zaliczył hattrick’a asyst.

Podobnie jak Aptel również i Multicco musiało wygrać spotkanie ze Znienacka w celu zachowania szans na grupę mistrzowską. Pod nieobecność dotychczasowego lidera Przemka Zaręby, ciężar zdobywania bramek wziął na siebie Mateusz Chmielewski. Dwie bramki i aktywna gra w ofensywie pozwoliła uzyskać minimalne zwycięstwo z zespołem spod znaku „Dzika” a także zagwarantować emocje do ostatniej kolejki rundy zasadniczej…

Jako ostatni w naszym zestawieniu pojawia się „syn marnotrawny” Hurtowni KrokusŁukasz Kalinowski. Popularny „Faya” swoją ruchliwością uprzykrzał życie obrońcom „Doktorków”. Dwie bramki i asysta pomogły w odniesieniu wysokiego zwycięstwa nad FC Dr Tusz. Jak wracać do drużyny to z przytupem 😊, bo gra Krokusów od jego powrotu wygląda znacznie lepiej.

II LIGA

To już powoli robi się nudne . Aczkolwiek to pierwsza taka sytuacja w historii, że bramkarzem kolejki i zawodnikiem meczu zostaje gość, który puścił 6 bramek ! Ponownie najlepszym bramkarzem 2 ligi został Kamil Zimnoch z FC Kentucky. Pomimo tego, że „Kurczaki” stawiły się na mecz lekko oskubane😊 swoimi interwencjami zadziwiał widownię i graczy Konceptbudu. Błażej jeśli to był test czy to dobry bramkarz to podpowiadamy – tak 😊 !

Jako obrońcę nominowaliśmy Wojtka Biernackiego z drużyny Bestrada Pub Rajkom Choroszcz. Z zadań defensywnych wywiązał się bez najmniejszego zarzutu dodatkowo strzelając dwie bramki i dokładając asystę.

Jako pierwszy wśród graczy ofensywnych ląduje w zestawieniu Piotrek Poliński. Jego bramka i asysta pomogły „Taksówkarzom” w odniesieniu sensacyjnego zwycięstwa nad faworyzowanym zespołem Santos.

               Zeszłotygodniowy mecz z Rajkomem rozkręcił Bartka Łapkę z Ramisu. W spotkaniu z KS Grabówka Old Boys strzelił kolejnego hattricka. Jego bramki pomogły w uzyskaniu remisu oraz uśmiechu na twarzy „Siwego” 😊

               Nasze TOP 5 zamykamy z mocnym przytupem . Siedem bramek strzelonych w jednym meczu to niecodzienne zjawisko. Właśnie takim indywidualnym wynikiem mecz z CEDC Polmos zakończył Adam Puchajda. Oj wysuwa nam się faworyt do tytułu króla strzelców 😊…  Wróbelki ćwierkają natomiast o angażu w jednym z białostockich zespołów trawiastych…