Dołącz do PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Dołącz do PLP!

Przypominamy, iż zgłoszenia do Superpucharu I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej wciąż trwają!
Jeśli któraś z drużyn jeszcze się waha, to macie na to 17 dni, bowiem kończymy zapisy z dniem końca trwającego Prologu, czyli 19. września.
Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, iż rywalizacja o nasz okazały Superpuchar odbędzie się w dniach 10., 16. i 17. października a więc daty te nie kolidują z innymi trwającymi w naszym mieście rozgrywkami. Nawet jeśli dla niektórych jednak się zazębią to jak zwykle będziemy elastyczni przy ustalaniu terminarza w pierwszym dniu trwania tych rozgrywek.
Pozostało jedynie pięć wolnych miejsc, których rozszerzenia ze względu na ustalony już przez nas system walki o Superpuchar nie przewidujemy.
Tak więc kto pierwszy ten lepszy!

Przypomnijmy, że oprócz zdobycia tego trofeum przewidzieliśmy także nagrodę rzeczową dla najlepszej ekipy w postaci 2-dniowego wyjazdu na koszt Organizatora na XIII Halowy Puchar Fanów, który odbędzie się w styczniu przyszłego roku w Warszawie. W skład tej nagrody wchodzi transport, nocleg i udział w jednym z najsilniej obsadzonych turniejów halowych w Polsce. Kilka ekip z naszego miasta miało już przyjemność tam być i zasmakować rywalizacji na najwyższym poziomie.

Co więc zrobić, by do nas dołączyć?

Niewiele 😊
Wystarczy zgłosić swą chęć uczestnictwa w Superpucharze drogą mailową na adres: kontakt@podlaskaliga.pl i otrzymacie instrukcje odnośnie uregulowania wpisowego.

Wpisowe te wynosi jedynie 100,00!

Jeśli jednak są drużyny, które na stałe chcą dołączyć do PLP a nie jedynie do Superpucharu i w sezonie halowym rywalizować w naszych rozgrywkach, to przy okazji zgłoszenia do Superpucharu mogą również zgłosić do Ligi Halowej swój akces. Tu mamy nieco więcej miejsc wolnych ale ich ilość wcale nie jest szokująca 😊.

W takim przypadku należy uiścić oprócz opłaty za Superpuchar także zaliczkę na Turniej Halowy w wysokości 200,00!

Jeśli podoba Ci się to co stworzyliśmy i jak to wszystko wygląda, jeśli chcesz wraz ze swą drużyną stać się aktywnym członkiem naszej społeczności, która wciąż dynamicznie się rozwija, na co czekasz?

DOŁĄCZ DO PLP!

WIDZIMY SIĘ NA ARENIE KLUKA! 😊