Dołącz do Podlaskiej Ligi Piłkarskiej! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Dołącz do Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!

Niniejszym rozpoczynamy zapisy do drugiej ale też i trzeciej rundy rozgrywek I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Po przerwie wakacyjnej, 18. drużyn od 29. sierpnia rywalizować będzie o końcowe miejsce w Prologu a zakończymy te zmagania dniem finałowym (19.09), na który to oprócz meczu o III miejsce i Wielkiego Finału przewidzieliśmy uroczyste rozdanie nagród i kilka innych, bardzo atrakcyjnych niespodzianek.
W pierwszej połowie października, w dwa weekendy, rozegramy systemem pucharowym Superpuchar I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej a po Święcie Zmarłych zamierzamy rozpocząć rywalizację w trwającym cały okres zimowy Turnieju Halowym.
To są właśnie te dwie kolejne rundy, które zakończą rywalizację w I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. Miejsca w Prologu, Superpucharze i Turnieju Halowym są punktowane i zaliczają się do Klasyfikacji Rocznej pierwszej edycji PLP, którą zwieńczymy na uroczystej gali z wieloma atrakcjami, w kwietniu bądź maju przyszłego roku.
Przypominamy tym wciąż jeszcze nie wtajemniczonym, iż wyniki Prologu uformują nam już wstępnie podział na dwie ligi, w których to od momentu rywalizacji na hali mamy zamiar prowadzić te rozgrywki rok po roku. Naszym celem od początku jest stworzenie dwóch lig 16-18 zespołowych. Ponieważ na tą chwilę uczestniczy w PLP 18. zespołów, od dnia dzisiejszego otwieramy „furtkę” dla kolejnych ekip, które za późno się o naszym starcie dowiedziały, które nie wierzyły w nas, w ten projekt a teraz już są zdecydowane i chcą dołączyć.

Chcesz dołączyć do PLP i stać się członkiem naszej ogromnej już społeczności piłkarskiej na Podlasiu?
ZAPRASZAMY!

Jak już nas trochę znacie to także i tym razem postanowiliśmy trochę pokombinować, pokręcić i zrobić coś innowacyjnego 😊.

Tak więc:

Od dnia dzisiejszego, do niedzieli 22. sierpnia, otwieramy zapisy do Superpucharu I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Wpisowe to jedynie 100,00!

W tym samym terminie przyjmujemy też zapisy do Halowej Ligi I Edycji PLP!
Wpisowego do „halówki” na dzień dzisiejszy ze względów infrastrukturalnych podać nie możemy, ale należy wraz z opłatą za uczestnictwo w Superpucharze uiścić zaliczkę na Turniej Halowy w wysokości 200,00!

Drużyny, które się zdecydują na podjęcie tych dwóch powyższych kroków otrzymają rabat 20% na wpisowe do Turnieju Halowego, którego wysokość podamy, gdy już będziemy to mogli z czystym sumieniem zrobić.

I teraz uwaga:

– pierwszeństwo zgłoszeń należy do osiemnastu zespołów wciąż rywalizujących w Prologu,
– do Superpucharu przyjmujemy jedynie 6. nowych zespołów, chyba że któryś z tej osiemnastki postanowi zakończyć swą przygodę z PLP po Prologu to przyjmiemy następne, w kolejności zgłoszeń,
– do Turnieju Halowego łącznie przyjąć możemy do 36. drużyn, pierwszeństwo – 18 zespołów z Prologu + 6 pierwszych, które zgłoszą swój akces na Superpuchar i Turniej Halowy,
nowo zgłaszające się drużyny, które nie zamierzają grać w Turnieju Halowym a jedynie w Superpucharze, będą przyjęte do niego tylko wówczas, gdy liczba chętnych drużyn na pozostanie w PLP do zakończenia I Edycji będzie mniejsza niż 24 i następnie przy opłacie za uczestnictwo w Superpucharze w wysokości 300,00 po naszym kontakcie drogą mailową z ich Kapitanami,
– zgłaszamy drużynę poprzez wiadomość na mail: kontakt@podlaskaliga.pl (stary, dotychczasowy mail przestaje działać),
– po zgłoszeniu otrzymacie informację zwrotną odnośnie podjęcia dalszych formalności by być przyjętym do naszych rozgrywek
– wystawiamy faktury VAT za wpłacone wpisowe zarówno dla firm jak i osób fizycznych.

W niedzielę 22. sierpnia o północy zamykamy zapisy a w kolejnym tygodniu, tuż przed restartem II rundy Prologu planujemy odprawę Kapitanów przed Superpucharem i Turniejem Halowym. Na niej to, na żywo będziecie mogli zobaczyć, dotknąć, czy też unieść na chwilę prezentowany właśnie przez nas na zdjęciu SUPERPUCHAR I EDYCJI PLP.
Tych bardziej niecierpliwych zapraszamy przy okazji zakupów do naszego Partnera Technicznego – Salonu Sportowego SOCCER, gdzie jest to okazałe trofeum już wyeksponowane! 😊
Co proponujemy nowym zespołom?
Oczywiście to, z czego mogliście nas poznać przez te dotychczas 72. rozegrane przez zespoły w Prologu mecze. – bogate galerie wykonane przez doświadczonych fotoreporterów sportowych z redakcji jagiellonia.net, mecze transmitowane i komentowane na żywo przez znanego w całej Polsce Pitero, dołączenie przedstawicieli nowych w Superpucharze drużyn do naszej zabawy Turbo Podlasiak, profesjonalne zdjęcia indywidualne i drużynowe a wszystko to na naszej witrynie internetowej, pełnej dodatkowo przeróżnych statystyk, które prowadzimy i za które nagradzamy. Do tego dochodzą atrakcyjne puchary, statuetki, nagrody rzeczowe, konkursy z nagrodami, pamiątkowe upominki ale przede wszystkim przynależność do wspaniałej i dobrze bawiącej się piłkarsko w swym gronie społeczności Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!

Przekonaliśmy Was do siebie?

No to zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt@podlaskaliga.pl