PLP – coś więcej niż liga! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

PLP – coś więcej niż liga!

To, jak chcemy by nasze rozgrywki funkcjonowały ale przede wszystkim wyglądały, wszyscy, którzy śledzili naszą stronę i Fan Page mogli się już przekonać. Z obranego kursu nie zamierzamy zbaczać a z dotychczasowej atrakcyjności naszych rozgrywek spadać.
Wszystko to, co do tej pory wykonaliśmy wymagało dużego nakładu sił i zaangażowania kilkunastu osób zaangażowanych od początku w ten projekt. PLP nie ruszyło by gdyby nie ludzie, którzy tak jak my swój czas i pomysły, tak oni zaangażowali swoje środki, by cała koncepcja amatorskich turniejów piłkarskich na Podlasiu była prowadzona w iście profesjonalnym stylu.
Wszystkim naszym Partnerom jak i Sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!
Województwo Podlaskie, Podlaski Związek Piłki Nożnej, Hurtownia Aptel, Konceptbud, New-optica, Salon Sportowy Soccer, Football Masters, Fan Karta, Top Auto, Snex ale i też Dyrektor oraz Kierownik Gospodarzy SP 51 – to dzięki Wam mogliśmy ruszyć i zacząć spełniać marzenia wielu osób o profesjonalnej lidze dla piłkarzy-amatorów na Podlasiu!
Pierwsze dwa i pół miesiąca naszych rozgrywek i pozytywny ich odbiór wzbudziły w nas dodatkową motywację oraz dostarczyły kolejnych sił, by jeszcze bardziej się rozwinąć.
Od samego początku powtarzamy, że my jesteśmy dla Was a Wy dla nas – razem już stworzyliśmy fantastyczną piłkarską społeczność, którą w każdym naszym kolejnym działaniu będziemy się starali dalej rozwijać i pielęgnować.
Nie robimy niczego na pokaz, nie oczekujemy za to wygórowanych gratyfikacji ale robimy to z pasji do piłki nożnej i traktujemy PLP jako jedno wielkie hobby. Największą i jedyną dotychczas dla nas zapłatą były uśmiechy nieschodzące z twarz uczestników Prologu, Wasze miłe słowa doceniające nasz wkład i zaangażowanie, pozytywny odbiór tego wszystkiego co Wam dotąd przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy. Wasze komentarze na Fan Page’u jak i oglądalność naszego kanału w serwisie Youtube. Wszystko to w takiej skali jakiej nie spodziewaliśmy się przystępując do realizacji naszych marzeń!
Przed nami już we wrześniu zakończenie pierwszego, historycznego turnieju – Prologu i wręczenie atrakcyjnych jak się sami przekonacie nagród, następnie walka o okazały Superpuchar I Edycji PLP a potem podział na dwie ligi i cała zima na hali o ile rządzący i ich pomysły nam na to pozwolą.
Wszystkim biorących jakikolwiek udział w PLP jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i za to, że już z nami jesteście a kolejnych chcących przystąpić do naszej fantastycznej społeczności piłkarskiej już dziś wieczorem do tego zaprosimy…

Stowarzyszenie Promocji Sportu
i
ORGANIZATORZY
Podlaskiej Ligi Piłkarskiej