Drużyna 5. kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna 5. kolejki

Ustawienia ” Szóstki najlepszych” z ostatniej serii spotkań nie sposób nie zacząć od Kamila Markowskiego z Ramisu, który swoimi interwencjami uratował punkt dla swojego zespołu w meczu ze Znienacką. Pełne ręce roboty, ofiarne interwencje, ale przy tym wszystkim – kapitalna dyspozycja, w kilku wręcz nieprawdopodobnych sytuacjach. Chłopaki ze Znienacki jak i kibice mogli jedynie przecierać oczy ze zdumienia.

W obronie kolejne debiuty – zarówno personalne jak i drużynowe. Oto bowiem w piątej serii gier mamy po raz pierwszy przedstawiciela z ekipy Adampol Glovis oraz LXT Poltank. Dominik Niemyjski – strzelec gola bezpośrednio z rzutu wolnego do którego dorzucił asystę przez co bez wątpienia w znacznym stopniu przyczynił się do zdobycia pierwszych punktów przez Adampol, oraz Bartosz Wałkuski – strzelec dwóch goli ( w tym jeden w ostatniej minucie spotkania) i także historyczne zwycięstwo jego LXT Poltank w rozgrywkach Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.

W środku pola bezdyskusyjny MVP kolejkiMaciej Kurcewicz z Aptela. 3 gole, 2 asysty, czyli udział przy 50% zdobytych goli swojej drużyny. Do tego spokój, opanowanie i piłkarska jakość. Widać jak na dłoni, że popularny „Ciumba” będzie mega wzmocnieniem drużyny Jacka Borowskiego.

Duet napastników tworzą – strzelec trzech goli w spotkaniu z PyskatymiMarek Karacz z Tim Aquapomp, oraz Łukasz Skrzypek ( gol i dwie asysty) który poprowadził swoje Top Auto do zwycięstwa z faworyzowanym zespołem Margo Adrenaliny ( 5:3).