Drużyna kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna kolejki

W bramce człowiek, który zatrzymał pędzące Ople, lecące Orły i Skrzypka na dachu. Jednym słowem – ŚCIANA. Tomasz Bartoszuk z M-Fire był głównym aktorem sobotniego widowiska w którym jego zespół wygrał 1:0 z Top Auto i dzięki jego fenomenalnej dyspozycji – zapewnił sobie awans do najlepszej czwórki naszego prologowego turnieju.

W obronie Tomasz Grzebieniak z Kabareczi – autor dwóch goli strzelonych…głową. Może to już czas, by zacząć częściej występować w formacjach ofensywnych Kabareczi ? Zmysł killera pozostał, tego się nie zapomina…

Partneruje mu Mariusz Gałczyk z Rajkomu Choroszcz, który dwoił się i troił, by jego zespół nie przegrał z Konceptbudem. Gol, dwie asysty, pewnie tysiąc przechwytów… Człowiek orkiestra, chociaż w końcowym rozrachunku jego Rajkom musiał uznać wyższość drużyny Konceptbudu.

Jedynym pomocnikiem w zestawieniu jest Kamil Worona z KS Piast Białystok, przepraszamy – z Hurtowni Krokus oczywiście. Udział przy każdym z czterech strzelonych przez Krokusy goli, dwa trafienia, dwa podania kończące. Na dziś ciężko wyobrazić sobie tą ekipę bez popularnego „Wroniaczka„.

No a z przodu lider klasyfikacji kanadyjskiej – Damian Bruliński z Adampolu – strzelec 5 goli i zdobywca trzech asyst w wygranym 15:0 meczu z Piłkarzami po przeszczepie ( albo po przejściach). Co by nie mówić to rywale nieco pomogli „Brulinowi” nie stawiając się w komplecie na to spotkanie, ale wyczyn tak czy siak rzadki i niebywały. 25 punktów na chwilę obecną w „kanadyjce” a licznik wciąż bije…

Drugim napadziorem jest Andrzej Jackiewicz, który pięknie przywitał się z kibicami Margo Adrenaliny strzelając w swoim debiucie 4 gole ekipie Rudego i od razu meldując się w najlepszej szóstce kolejki.