Drużyna nr.1 – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna nr.1

Pierwsze, niespełna siedem godzin za nami!
Cieszymy się, że nasz projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem środowiska amatorskiej piłki nożnej w Białymstoku i dziękujemy za wszystkie miłe i przychylne słowa jakie otrzymaliśmy z Waszej strony w przeróżny sposób.
Niezmiernie miło nam poinformować, że po tak krótkim czasie od wyjścia z „podziemi”, zostaliśmy wręcz zasypani zgłoszeniami chętnych do udziału w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej Drużyn i na tą chwilę zostało już kilka wolnych z 16. przewidzianych przez nas na start. Chyba będziemy musieli pomyśleć o przeorganizowaniu naszych planów odnośnie Prologu 😊. Dzisiejszy dzień to prawdziwa eksplozja, petarda, ogień! Dziękujemy Wam za to! Trzy miesiące burzy mózgów, planowania, spotkań (nie tylko w gronie Organizatorów), przyniosło oczekiwaną przez nas radość i satysfakcję z dobrze opracowanego planu, który wciąż potwierdzacie swym entuzjazmem i dobrymi słowami. Wsparło nas kilka firm i instytucji, które z dużym entuzjazmem, podobnym do naszego, podeszło do tego projektu. O nich dowiecie się z czasem, ale czas zacząć przedstawiać zgłoszone już do rozgrywek zespoły.
Na pierwszy ogień idzie APTEL!
Chyba nie ma takich w białostockim środowisku piłkarzy amatorów, którzy nie wiedzą co to za ekipa, no może wśród najmłodszych rocznikowo tacy się znajdą. W tym roku przypada tej drużynie Jubileusz 25-lecia istnienia! Ćwierć wieku to szmat czasu. Przez ten czas ta Drużyna przechodziła różne swe okresy. Były sukcesy (15. tryumfów turniejowych), były też i chudsze lata, ale który z zespołów tego nie przechodził? W ubiegłym roku Aptel wrócił na salony BLS-u powracając do I ligi tychże rozgrywek po pięciu latach. Wrócił zupełnie inny zespół od tego, który z niej spadał. Teraz to mieszanka doświadczenia i młodości, choć z podkreśleniem tego drugiego. Pewnie by walczyć z najlepszymi ekipami w Białymstoku jeszcze im trochę brakuje, ale ta Aptelowska młodzież dała radę utrzymać się w lidze, choć była skazywana z góry na porażki i pewniaka do spadku. Jednego w przypadku tej Drużyny nie można zarzucić – systematycznej i mozolnej pracy ich Opiekuna przez te lata i tego, że są jedną z najstarszych jak nie najstarszą obecnie Drużyną amatorską w naszym mieście. Gratulujemy jeszcze raz Drużynie APTEL pięknego Jubileuszu, ich Opiekunowi życzymy powrotu ze swą ekipą na szczyt a ich Sponsorowi wiele wytrwałości na potknięcia zawodników reprezentujących jego firmę na boiskach piłkarskich a także ogromu satysfakcji z osiąganych przez nich wyników. Patrząc na to z boku i analizując pewne rzeczy to można śmiało rzec, że takich ludzi jak Prezes Aptela w naszym białostockim światku piłkarskim trzeba jak najwięcej.
DRUŻYNA NR.1 – APTEL SOCCER TEAM!!!