Uwaga! Uwaga!!! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Uwaga! Uwaga!!!

Ale teraz na poważnie.
Jest mi niezmiernie miło powitać wszystkich na pokładzie!
W imieniu Stowarzyszenia Promocji Sportu chciałbym zaprosić całe białostockie środowisko piłkarzy amatorów do udziału nowym projekcie, przygotowanym specjalnie dla Was!
Od wielu lat z powodzeniem działamy w naszym mieście w środowisku kibiców Jagiellonii. Przez ten czas z sukcesem zorganizowaliśmy wiele inicjatyw, które są wspominane w wielu środowiskach do dzisiaj. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi z którymi przeszliśmy przez nieraz trudne czasy. Zawsze z uśmiechem i nadzieją. Dalej działamy, a ten projekt jest kolejnym. Piłka nożna jest wpisana w nasze DNA od zawsze. Tak, to najpoważniejsza z niepoważnych spraw, cytując klasyka.
Korzystając z bogatych doświadczeń ludzi od lat związanymi z amatorską piłką w Białymstoku i przystając na ich propozycję wspólnego stworzenia czegoś wyjątkowego w Waszym środowisku, w dniu dzisiejszym możemy Wam z nieukrywaną dumą przedstawić nasz piłkarski projekt pod nazwą:
PODLASKA LIGA PIŁKARSKA
„Nowy ład” piłkarski w naszym regionie… Nowa formuła rozgrywek…Nowe obiekty… Nowe możliwości…Nowa energia…Stara pasja…
Turniej „Prolog” PLP
Planowany start : 15/05/2021
Koszt: 800,00 brutto
Czas trwania : do wakacji albo dłużej 🙂
Ilość miejsc OGRANICZONA !!!
System grupowo-pucharowy
Minimum 10 spotkań dla KAŻDEJ z drużyn.
Punkty, które liczą się do klasyfikacji generalnej PLP.
Teraz do rzeczy… Niniejszym postem ruszamy z zapisami do „Prologu”, którego wyniki końcowe pozwolą nam na utworzenie dwóch 16-20 zespołowych lig.
Do kiedy zgłoszenia Drużyn? – do 30.04.2021, do godz.24:00
Jak zgłosić Drużynę? – wysłać maila na adres: plp@jagiellonia.net wpisując w temacie „Zgłoszenie do Prologu – Nazwa Drużyny”
Do kiedy wpłaty wpisowego? – do 30.04.2021, do godz.24:00 (decyduje godzina wysłania przelewu) i wysłanie potwierdzenia przelewu na adres: plp@jagiellonia.net
Konto Bankowe:
Stowarzyszenie Promocji Sportu
15-345 Białystok;
ul. Kręta 14,
nr konta: 97 1240 5211 1111 0010 7308 6083
Tytułem: Wpisowe do Prologu PLP – Nazwa Drużyny
Czy jest możliwość wystawienia faktury? – Tak, po przesłaniu danych firmy na którą ma być ona wystawiona wraz z potwierdzeniem przelewu na adres: plp@jagiellonia.net
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami poprzez nasz Fan Page lub też napisz do nas maila. Z chęcią Ci na nie odpowiemy.
ZAPRASZAMY! 😊
Pozdrawiam serdecznie,
Andrzej Jakubowski