Drużyna nr.8 – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna nr.8

Zgłoszenia do Prologu I Edycji PLP wciąż napływają a przewidziane dla drużyn miejsca kurczą się nam z dnia na dzień jak przekłuty balonik 😊.
Jutro na jeden dzień przerwiemy przedstawianie Drużyn – historycznych uczestników pierwszych zmagań o Mistrzostwo Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, ale to wcale nie oznacza, że robimy sobie wolne. Co to to nie! Nie zwalniamy tempa, pracujemy dzień i większość nocy by zorganizowane przez nas rozgrywki były niepowtarzalne, wyjątkowe i na niespotykanym dotąd w naszym mieście poziomie. Byście mogli uczestnicząc w nich poczuć się jak współgospodarze. Będzie radośnie, ciekawie, oryginalnie i wyjątkowo! Przed rozpoczęciem zmagań będzie też kilka efektów „wow” i kilka wartości dodanych do samej naszej rywalizacji na boisku, ale będziemy je odsłaniać Wam powoli. Jutro jest środa – Dzień Partnera PLP (uwierzcie, będzie ciekawie) i stąd też wstrzymamy się na jeden ten dzień przed odsłanianiem kolejnych mocnych kart w naszej talii zespołów – uczestników I Edycji PLP. Ale dziś zakończymy ten piękny, słoneczny dzionek przedstawiając bardzo radosną, ambitną i niezwykle kreatywną Drużynę. Obserwując ich od momentu powstania to śmiało można stwierdzić, że zamknięte powierzchnie ich wrodzoną przebojowość skutecznie tłamszą. Na parkietach męczą się okrutnie ale jak tylko mogą oddychać świeżym powietrzem to stają się zupełnie innym zespołem, bowiem w „Szóstkach” dają naprawdę radę. W firmie ich Sponsora, niejaki „Rudy” dzień w dzień robi niezłe zamieszanie a jak już wpadnie na media społecznościowe to już jest jazda bez trzymanki. Po zamieszczanych materiałach widać, że panuje tam świetna atmosfera i przenosi się ona na zespół piłkarski. Co prawda sukcesami na naszym stricte piłkarskim podwórku zbytnio pochwalić się nie mogą, ale żaden z białostockich zespołów nie może się szczycić z tylu medali Mistrzostw Polski co oni. Ba, są nawet Mistrzami Świata! Nie wierzycie?
Moi Drodzy, przed Wami Mistrzowie Świata w Swamp Soccerze, Organizatorzy prestiżowych zawodów Swampions League w Korycinie, DRUŻYNA NR.8 – FC DR TUSZ!!!
Chłopaki od „Rudego” już się nie mogą doczekać 15. maja by przekonać wszystkich, że są równie dobrzy na boisku jak i w błocie. A skoro są tak dobrzy w błotku, to ich mocne charaktery (których niewątpliwie Swamp Soccer wymaga) sprawią, że każdy ich rywal będzie musiał mieć się na baczności.Witamy na pokładzie PLP! 😊