Hot news!!! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Hot news!!!

Tak jak wspominaliśmy wczoraj, dziś jest środa, więc Dzień Patrona PLP.
Odkładamy na jeden dzień przedstawianie kolejnych drużyn, które będą uczestniczyć w Prologu do I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej (pozostało nam ich zdecydowanie więcej niż dotąd przedstawiliśmy) i czas przedstawić Wam jednego z kilku Patronów PLP, z którymi podejmujemy miejmy nadzieję wieloletnią, owocną współpracę. Gdy pod koniec ubiegłego roku zaczęła w naszych głowach rodzić się myśl o stworzeniu czegoś rewolucyjnego na rynku amatorskiej piłki nożnej naszego miasta nie wiedzieliśmy, że w ogóle do tego może dojść. Ale od słowa do słowa, od pomysłu do pomysłu, od telekonferencji do telekonferencji i złożyliśmy to wszystko do „kupy”, stworzyliśmy prezentację i ruszyliśmy z tym do ludzi, którzy mogliby nas wesprzeć w drodze do zamierzonego celu. Od maila do maila, od telefonu do telefonu, od drzwi do drzwi i tak poprzez „tajne” spotkanie w budynku prowadzonym przez nasze Stowarzyszenie nasz projekt w sobotnie południe ujrzał światło dzienne. Teraz pracujemy jeszcze ciężej, by wszystko już od pierwszej kolejki zagrało i wyglądało tak jak sobie zaplanowaliśmy. W dzień zarabiamy na chleb a do późnych godzin wieczornych ogarniamy PLP. Nie narzekamy jednak, bo Wasz odzew na naszą propozycję dodaje nam każdego dnia skrzydeł i motywuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Będzie pięknie! 😊
Jedne z pierwszych drzwi jakie otworzyliśmy znajdowały się na drugim piętrze budynku przy ul.Jurowieckiej 52. Z prezentacją w ręku, pewnym krokiem i wiarą w nasz projekt przekroczyliśmy próg gabinetu Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Serce waliło mocno, ale z każdym slajdem tejże prezentacji utwierdzaliśmy się tylko, że to co robimy jest naprawdę innowacyjne, godne uwagi i zaangażowania. Prezes Sławomir Kopczewski z nieukrywanym entuzjazmem przyjął nasz plan Podlaskiej Ligi Piłkarskiej i zaoferował wszelką pomoc i wsparcie w organizacji oraz prowadzeniu tych rozgrywek. Pogratulował nam pomysłu i od tej pory mamy u niego drzwi otwarte 😊. Planując PLP podchodziliśmy do tego w taki sposób, że skoro są to rozgrywki w piłce nożnej to dlaczego nie zwrócić się do władz regionalnych tej dyscypliny sportu? Któż lepszy mógłby zostać naszym Partnerem? Z czyich doświadczeń i profesjonalizmu w prowadzeniu rozgrywek piłkarskich moglibyśmy najwięcej skorzystać i czerpać jak nie właśnie od ludzi z Jurowieckiej 52?
W dniu wczorajszym ustaliliśmy i doprecyzowaliśmy jeszcze bardziej z Prezesem i jego ludźmi wiele rzeczy, dzięki którym uczestnicy PLP poczują na własnej skórze jak wiele my jako Organizatorzy a także Podlaski Związek Piłki Nożnej może dla nich zaoferować. Co ciekawe, pojawiły się ze strony naszego Patrona kolejne fajne pomysły co do przebiegu PLP, które miejmy nadzieję wspólnie wdrożymy.
Nie możemy zdradzić od razu wszystkich szczegółów naszych „gabinetowych” rozmów, ale bądźcie pewni – jeszcze nie raz Was wszystkich zaskoczymy i to nieźle 😊.
Ok., zdradzimy Wam rzeczy, które jako pierwsze ujrzą światło dzienne. Na nowej stronie Podlaskiego ZPN, która niedawno powstała, będzie dodana zakładka dedykowana naszym Rozgrywkom, gdzie na bieżąco będą aktualizowane wyniki i tabele PLP. W aktualnościach strony jak i w mediach społecznościowych Związku też zaistniejemy cyklicznie a nasze logo będzie w zaszczytnym miejscu na tej stronie jako Partnerów Związku. Piłka nożna 6-osobowa rozwija się dynamicznie w naszym kraju, więc kto wie gdzie doprowadzi nas kiedyś nasza zapoczątkowana w ten sposób współpraca…Jako Zarząd Podlaskiej Ligi Piłkarskiej jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy Panu Prezesowi Sławomirowi Kopczewskiemu jak i jego pracownikom za tak ciepłe przyjęcie naszego projektu i podejście do niego równie entuzjastycznie jak nasze.
Z nieukrywaną radością i dumą ogłaszamy, iż Partnerem Głównym Podlaskiej Ligi Piłkarskiej został Podlaski Związek Piłki Nożnej!
RAZEM ZMIENIAMY PODLASKĄ PIŁKĘ