Dzień Finałowy Prologu = Dzień Piłkarskiego Święta – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Dzień Finałowy Prologu = Dzień Piłkarskiego Święta

Już w tą niedzielę wznawiamy rozgrywki Prologu I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej a jego zwieńczeniem będzie Dzień Finałowy – 19. Września.
Postaramy się, by był on prawdziwym piłkarskim świętem dla całej społeczności PLP!
Wszystkie sprawy organizacyjne mamy już dopięte na ostatni guzik, okazałe puchary i statuetki oczekują na tych, którzy je wywalczą na boisku a do tego dojdzie jeszcze kilka, dość zacnych rozmiarowo kartonów z nagrodami rzeczowymi. Uroczystość rozdania nagród swą obecnością zaszczyci kilku ważnych gości a całą imprezę poprowadzi profesjonalny Konferansjer.
Ale nie o same nagrody drużyny w PLP grają.
Udało Nam się przez ten krótki czas w uczestnikach naszych rozgrywek wyzwolić bardzo dużą dawkę pozytywnej energii, radości ze współzawodnictwa na boisku i czerpania przyjemności z tego co wszyscy lubimy. Niektórym właśnie tego brakowało w ostatnim czasie, u innych zaś na nowo obudziliśmy żyłkę szczęśliwego piłkarza-amatora. Uwierzcie, że cholernie się cieszymy z tego wszystkiego co zaobserwowaliśmy w Waszych oczach i gestach. Nie licytujemy się (i nigdy tego nie będziemy robić) z żadną z lig na rekordy zgłoszonych drużyn, ilość lig (choć pewnie fajnie by było dorównać Lidze Fanów) czy też na jak najmniejsze wpisowe (tu akurat nie chcemy dościgać nawet w połowie Ligi Fanów). Nie zamierzamy umieszczać galerii foto z poszczególnych gier w jak najobszerniejszym składzie bo przede wszystkim zależy nam na jakości a nie ilości. Nie zrezygnujemy z transmisji meczowych no bo przecież tyle lat wielu z nas chciało się obejrzeć na ekranie TV, przeanalizować swą grę czy też swego zespołu, ba, usłyszeć nawet swe nazwisko wypowiadane przez komentatora meczu. Będą one również przeprowadzane z rozgrywek halowych i tu wszystkich niecierpliwych uspokoimy – będą one odbywały się w naszym pięknym mieście. 😊
Wszystko co dotychczas zrobiliśmy czy też to czego w przyszłości dokonamy nie robimy nikomu wbrew. Nie robimy tego także w celach zarobkowych ani na pokaz, dla lansu czy też podobnych rzeczy. Prolog to nasz pierwszy krok, za nim pójdą kolejne a my jesteśmy na to zwarci i gotowi.

Wiecie dlaczego to robimy i wciąż wytyczamy przed sobą kolejne cele do realizacji do których dążymy? Jest jedno słowo doskonale to ujmujące – PASJA.
Gdyby weszły w tryby tej naszej machiny, która ruszyła 15 maja, pieniądze do zarobienia, niezdrowa rywalizacja, chęć zagrania komuś na przysłowiowym nosie czy też udowodnienia czegokolwiek to podejrzewamy, że szybko ten projekt zacząłby upadać sam w sobie. A tak on żyje, ma się co raz lepiej a w przyszłości będzie jeszcze bardziej doskonały!
Z Waszej zaś strony uczestnictwo w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej to nie tylko rywalizacja boiskowa – to uśmiech na twarzy, to miło spędzony czas wśród ludzi o tym samym hobby, to radość, ale też przede wszystkim – PASJA i MIŁOŚĆ do piłki kopanej!
Ta pasja właśnie będzie doskonale zauważalna podczas Dnia Finałowego Prologu – 19. Września w godz.13-18 na Arenie Kluka!
Już dziś zapraszamy wszystkich uczestniczących w naszych rozgrywkach na wspólne dzielenie się naszą pasją i spędzenie tej niedzieli razem na i wokół Areny Kluka. Szykujemy kilka niespodzianek, ale ramowy program przedstawimy Wam wraz z publikacją plakatu promującego to wydarzenie.
Jutro na naszym kanale w serwisie Youtube odcinek Turbo Podlasiaka, w którym to kolejny gracz zmierzy się z mocno wyśrubowanym przez knyszyńskiego Vardy’ego rekordem a w kolejne dni podsumujemy okienko transferowe oraz wrzucimy stały punkt Naszego turnieju, czyli zapowiedzi najbliższej kolejki.
Bądźcie z nami na bieżąco! 😊