Fan Karta.pl Partnerem II Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Fan Karta.pl Partnerem II Edycji PLP!

Początek majówki to najlepszy czas na przedstawienie kolejnego Partnera naszych rozgrywek, którego dobrze już znacie z I Edycji.
Kilka dni wolnych to czas wyciszenia, odpoczynku ale też i wolne chwile, w których można pomyśleć o czekających nas okazjach do świętowania i prezentach dla naszych milusińskich. Przed nami okres komunijny a za miesiąc Dzień Dziecka.
Nasz Partner tak jak i Wy jest fanem sportu i widzi ile radości przynosi Twoim najbliższym naśladowanie ich idoli. W wyniku połączenia sportowych emocji i chęci motywacji stworzyli oni produkt, który z pewnością wywoła radość i uśmiech na twarzy każdego obdarowanego!
Okolicznościowe plakaty, personalizowane karty to ich domena i już wiecie o kogo chodzi😊
W ciągu pierwszego roku naszej współpracy, kilkunastu wyróżniających się zawodników Podlaskiej Ligi Piłkarskiej otrzymało dedykowane ich osiągnięciom spersonalizowane karty. Za każdym razem, przy ich wręczaniu było widać jaką frajdę im ta nagroda sprawia. To był najlepszy przykład na to, iż ich produkty nie są dedykowane jedynie najmłodszym.
Niniejszym potwierdzamy więc – Fan Karta.pl zostaje z nami na kolejny rok jako Partner II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej! Cieszymy się, że jesteście z nami!
Zainteresowanych zapraszamy na ich witrynę internetową: https://www.fankarta.pl/