Boruta-Kontenery Sponsorem Srebrnym II Edycji PLP – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Boruta-Kontenery Sponsorem Srebrnym II Edycji PLP

Tuż przed majówką mamy przyjemność przedstawić Wam naszego nowego Sponsora Srebrnego II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.
Firma Boruta-Kontenery, bo o niej dziś mowa istnieje na rynku od 10 lat. Główną gałęzią firmy jest wynajem kontenerów biurowych, socjalnych, magazynowych oraz sanitarnych na terenie województwa podlaskiego, ale również ich sprzedaż.
Kontenery biurowe i socjalne świetnie nadają się w celu szybkiego uzyskania powierzchni użytkowej w dowolnej  branży (biura budowy, sklepy, tymczasowe pomieszczenia pracownikom firm oraz budów). Możliwość ich łączenia pozwala na powiększenie przestrzeni. Kontenery magazynowe przeznaczone są do przechowania narzędzi, maszyn, towarów, mebli, rowerów itp., z kolei sanitariaty służą do zapewnienia dostępu do umywalek, pryszniców i toalet. Kontenery dowożone są transportem z rozładunkiem HDS w każde miejsce. Firma Boruta – Kontenery oferuje również usługi samochodami ciężarowymi z HDS. Jeśli zatem potrzebujesz solidnego kontenera, skontaktuj się z firmą, aby ustalić wszystkie szczegóły.
Zainteresowanych zapraszamy na stronę naszego Sponsora: www.bialystok-kontenery.pl

Boruta-Kontenery – nasz Sponsor Srebrny II Edycji PLP!