FC Uniglass Polska – Drużyna nr.3 I MP Pn.-Wsch.! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

FC Uniglass Polska – Drużyna nr.3 I MP Pn.-Wsch.!

Jak już organizować Mistrzostwa to tylko z takimi drużynami jaką chcemy Wam przedstawić w dniu dzisiejszym.

Sezon 2021/2022 w rozgrywkach MLPN, organizowanych przez MOSiR Łomża zdobyli 44 punkty strzelając swym rywalom 106 bramek i tracąc jedynie 35. W obecnie trwających rozgrywkach, po pięciu rozegranych spotkaniach zajmują jak na razie 2. miejsce, nieznacznie ustępując liderowi. Powstali w roku 2014, rok później zameldowali się w I lidze MLPN Łomża i od tamtej pory praktycznie nie schodzą z pudła. Patrząc na ich profil można śmiało stwierdzić, iż doskonale się wpisują w organizowany przez nas event piłkarski.

Na Arenę Kluka przyjedzie paczka przyjaciół, których łączy pasja do gry w piłkę nożną i całkiem nieźle im to idzie. Na łomżyńskich i okolicznych boiskach zdobyła ona już wszystko 🥇⚽️ teraz kierunek Białystok 🚗😁.

Przed Wami Drużyna nr.3 – FC Uniglass Polska!

Historia powstania UNIGLASS POLSKA Sp. z o.o. sięga roku 2001. Od początku istnienia, kluczowym profilem działalności firmy jest produkcja szyb zespolonych z zastosowaniem szerokiej gamy szkieł funkcyjnych.

Już się nie możemy doczekać występów łomżyńskich Wilków na I Mistrzostwach Polski Północno-Wschodniej, których Partnerami są:

Województwo Podlaskie

Podlaski ZPN

Soccer Białystok