33 Krany Partnerem Mistrzostw! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

33 Krany Partnerem Mistrzostw!

Jest takie miejsce w naszym mieście, którego mogą pozazdrościć wielbicielom złocistego trunku z Białegostoku w całej Polsce.

Klimatyczne miejsce w podziemiach budynku przy ul. Legionowej 14/16, prowadzone przez właściciela z największą pieczołowitością, tylko wyostrza kubki smakowe piwoszy. Nie znajdziecie tam ani jednej pozycji „koncernowej”. Piwo leje się, jak sama nazwa lokalu na to wskazuje – z 33 kranów.

Ok. Jesteście wybredni i martwicie się, że nie znajdziecie wśród 33 beczkowych piw nic dla siebie?

Nie kłopoczcie się! Do wyboru dostaniecie kolejnych kilkaset innych piw butelkowanych czy też w puszce – wszystko kraftowe!

Nie na darmo wspominamy w tym poście o 33 Krany. Craftb33r Tap Pub.

Po pierwsze, dołącza on właśnie w tej chwili do grona Partnerów I Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej Szóstek Piłkarskich,

a po drugie to właśnie w tej lokalizacji, w sobotę wieczorem 22.10., po zakończeniu rozgrywek grupowych I rundy, odbędzie się zorganizowana przez nas integracja środowiska piłkarzy-amatorów naszego regionu.

Już tupiemy nóżkami z radością na spotkanie z ludźmi tak samo pozytywnie zakręconymi na punkcie piłki jak my i do tego w tak szerokim gronie 🙂

Wspierają nas także:

Województwo Podlaskie

Podlaski ZPN

Soccer Białystok