I LIGA/ 7. kolejka / Zapowiedź – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

I LIGA/ 7. kolejka / Zapowiedź

13:30 M-Fire vs. CF Bojary
Doświadczenie kontra młodość. Oba zespoły mogą przyjść na galowo – wszak jest już po sezonie trawiastym, liczymy więc na pełną frekwencję i otwarty mecz. Przed tygodniem „Zapałki” poniosły pierwszą porażkę w sezonie, Bojary zaś zwyciężyły wyżej notowane Multicco. Na orliku dotychczas tylko jedno spotkanie pomiędzy tymi ekipami i w nim lepsi byli zawodnicy M-Fire…

14:20 Multicco Group vs. INTaF
Może i tu czeka nas ciut wyższa frekwencja niż zwykle. Multicco mające zazwyczaj problemy kadrowe podejmie INTaF, który takowych nie posiada. Faworytem patrząc na tabelę wydaje się być Multicco, ale jeśli goście przyjdą w pełnym składzie to mogą okazać się bardzo ciężką przeszkodą.

15:10 4Technology vs. Top Auto
Pojedynek dwóch drużyn, które w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań. Stawiane przed startem w gronie faworytów już na starcie kampanii pogubiły punkty i do czołówki ligi tracą już kilka punktów. Nie ma więc miejsca na stratę kolejnych. Mecz o niezwykłym ciężarze gatunkowym – przegrany może na dobre ugrzęznąć w dolnej połowie tabeli.

16:00 FC DrTusz vs. PTH Maltrans Znienacka
Na dzień dzisiejszy, patrząc na tabelę to „Doktorki” są faworytem. Maltrans ma jednak swoje atuty, tylko za nimi nie idą wyniki. Tylko cztery zdobyte punkty w pięciu spotkaniach każą twierdzić, że „Brulin” i spółka muszą poszukać formy z sezonu halowego. Zadanie jednak wcale nie będzie łatwe – Tusz od trzech spotkań jest niepokonany a w tabeli dzierży wysokie, szóste miejsce.

16:50 Adampol Glovis vs. FC Bajaga
Mecz z „Miśkiem”, powinien obfitować w pełne składy osobowe i zacięte widowisko. Faworytami są na pewno bardziej utytułowani gracze Adampolu, ale Bajaga już niejednokrotnie w tym sezonie pokazała, że przed nikim nie pęka. Szykuje się tutaj kilka ciekawych pojedynków, min. ten szybkościowy pomiędz Robertem Krysztopikiem a Patrykiem Pomichterem.

17:40 Poltank vs. Hurtownia Krokus
Przedostatni w tabeli Poltank kontra liderująca bez straty choćby punktu Hurtownia Krokus. Historia również nie jest sprzymierzeńcem gospodarzy – pięć dotychczas rozegranych meczów i same zwycięstwa „Krokusów”. Czy tu może wydarzyć się coś niespodziewanego ? Dla Hurtowni jest to ostatni mecz przed wakacjami, albowiem w ósmej kolejce, ze względu na udział M-Fire w turnieju będą pauzować. Czy wakacje spędzą więc na fotelu lidera z kompletem punktów ? Czy może Poltank znajdzie jakieś luki w tej dobrze naoliwionej maszynie ?

18:30 Aptel vs. Mają Rozmach
Tutaj również faworyt wydaje się być oczywisty a jest nim zespół gospodarzy – Aptel, który w chwili obecnej znajduje się na drugiej pozycji. Mają Rozmach pokazali jednak przed tygodniem, że w I lidze wygrywać umieją i pokonali faworyzowane M-Fire. Z Piotrkiem Biełaszem między słupkami będzie na pewno łatwiej, bowiem Aptel dysponuje potężną siłą rażenia w przedniej formacji. Czy beniaminek I ligi sprawi kolejną niespodziankę?